REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Możesz już pobrać pierwszą ważną aktualizację Windows 10

Członkowie programu Windows Insider korzystają z aktualnego builda najnowszego systemu Microsoftu już od kilku tygodni. 29 lipca Windows 10 w finalnej wersji trafił z kolei do pierwszych użytkowników niezainteresowanych betatestami. Nie oznacza to jednak końca prac, a w Redmond intensywnie pracują nad kolejnymi łatkami. Dowodem na to jest Windows 10 SR1, który już można pobierać.

05.08.2015
21:52
Windows 10
REKLAMA
REKLAMA

Windows 10 jest naprawdę udanym systemem i ma szanse na znacznie lepsze przyjęcie, niż Windows 8.x - nie tylko ze względu na brak opłat pobieranych od użytkowników dwóch poprzednich systemów, ale też dodanie wielu nowych funkcji i sprytne połączenie pulpitu z interfejsem kafelkowym Modern UI.

windows-10-aktualizacja

Po wielu miesiącach testów Windows 10 w finalnej wersji oznaczonej jako build 10240 trafił jeszcze przed premierą do członków programu Windows Insider. Do dnia premiery, która miała miejsce 29 lipca, sam system i aplikacje z Windows Store otrzymywały aktualizacje.

Łatki usuwające drobne błędy pojawiają się zresztą co chwilę po premierze. Teraz, zaledwie po tygodniu od udostępnienia Windows 10 szerszej publiczności, przyszła kolej na nieco większe uaktualnienie.

windows-10-pulpity

Aktualizacja ważąca 325 MB nosi nazwę Windows 10 Service Release (KB3081424) i już mogą pobierać je pierwsi użytkownicy. Zawiera ona w sobie nowe poprawki błędów oraz wszystkie łatki wydane do tej pory.

REKLAMA

Uaktualnienie Windows 10 Service Release (KB3081424) powinno być już dostępne lub pojawić się niedługo w usłudze Windows Update.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA