REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Windows 10 doczekał się drugiej paczki poprawek. Możesz już ją pobrać

Windows 10 doczekał się drugiej aktualizacji. Nie wprowadza ona istotnych zmian, ale w zamian za to poprawia istniejące błędy oraz łata luki bezpieczeństwa.

12.08.2015
10:54
Windows 10
REKLAMA
REKLAMA

Paczka została oznaczona jako KB3081436. Aktualizacja naprawia błędy bezpieczeństwa znalezione w Microsoft Silverlight oraz Adobe Flash Player. Wraz z nią pojawiła się nowa wersja Windows Malicious Software Removal Tool oraz aktualizacja bazy wirusów dla wbudowanego w system Windows antywirusa Windows Defender. Mamy też nadzieję, że zlikwiduje ona między innymi błąd uniemożliwiający wielu użytkownikom zalogowanie się do Sklepu Windows.

Aktualizacja jest dostępna w Windows Update i powinna zainstalować się automatycznie.

Jeśli chcecie pobrać i zainstalować ją szybciej, należy wejść w Ustawienia, Aktualizacje i Zabezpieczenia oraz Windows Update. Tam można sprawdzić dostępność poprawek, a następnie je pobrać i zainstalować.

W ciągu kilku dni zapewne doczekamy się kolejnej paczki poprawek. Te mają pojawiać się regularnie, a zwieńczeniem pierwszego etapu prac nad Windows 10 będzie pojawienie się dużej aktualizacji rozwojowej o nazwie kodowej Redstone.

Nie masz jeszcze Windows 10 i zastanawiasz się czy warto aktualizować system? Sprawdź naszą recenzję i opinie blogerów Spider's Web.

REKLAMA

Sprawdź również:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA