Operatorzy  / Relacja

Play szykuje mocne uderzenie. Oto zupełnie nowa oferta

Picture of the author
280 interakcji
dołącz do dyskusji

Jak zwykle letnią porą fioletowy operator zaprezentował nowe propozycje abonamentów na internet mobilny. Uproszczono listę taryf. Klienci Play mogą teraz wybrać jedną z pięciu ofert z urządzeniem i sześciu ofert typu tylko SIM różniących się ceną i liczbą gigabajtów dostępnych w pakiecie. Dowiedzieliśmy się też, kim jest tajemnicza "nowa gwiazda".

Play zaprezentował dzisiaj nową ofertę, która wchodzi w życie już od jutra. Na początku konferencji operator oczywiście wykorzystał szansę, by się pochwalić jakością usług. Sieć chwali się, że Internet mobilny stał się zamiennikiem dla stałego łącza. Średnia prędkość połączenia to 10 Mbps, a 70 proc. klientów jest bardziej zadowolona z internetu Play, niż poprzedniej usługi stacjonarnej.

Nowe taryfy Play zapowiadają się przy tym obiecująco.

Najtańszy abonament z urządzeniem dostępny jest w cenie 34,99 zł i w jego ramach użytkownicy dostają 15 GB transferu. Najdroższy pakiet nie ma limitu gigabajtów - niezależnie od nadajnika, nie tylko w LTE - i kosztuje 89,99 zł miesięcznie i urządzenie dodatkowe jest zawsze za złotówkę.

W przypadku ofert typu tylko SIM ceny zaczynają się od 19,99 zł za 5 GB do 89,99 zł za ofertę bez limitu. Wszystkie nowe taryfy dostępne są w umowach na 24 miesiące. Ze szczegółami oferty, w tym z cennikami internetu dla firm, można zobaczyć na zamieszczonych obok zdjęciach.

Pojawiły się też zestawy sprzęów sprzedawanych razem z abonamentem.

Play podkreśla, że wiele osób już teraz korzysta z Internetu mobilnego w więcej niż jednym urządzeniu. W pierwszym z zestawów za 69,99 zł miesięcznie będzie dostepny router Wi-Fi Huawei E5573 z kartą SIM dającą dostęp do 60 GB pakietu dantych. Bonusem w zestawie jest smartfon Samsung Galaxy J1 ze starterem prepaid.

Drugi zestaw jest bogatszy. Za 89,99 zł miesięcznie klienci dostaną ten sam router Wi-Fi Huawei z kartą SIM i mniejszym pakietem dającym 20 GB transferu. Oprócz tego jednak w zestawie dostępny jest też laptop Lenovo G40-30 i smartfon Lumia 535 z kartą prepaid.

W ramach konferencji Play pochwalił się też "nową gwiazdą". Do celebrytów reklamujących usługi fioletowego operatora dołączył dzisiaj Marcin Gortat.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst