REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Gamescom 2015: konferencja Microsoftu na żywo - live blog Spider's Web [wyniki]

Kolejny powrót wielkiego nieobecnego! Microsoft postanowił nie wytaczać wszystkich największych dział podczas E3 2015. Drugą część najciekawszych produkcji pozostawiono specjalnie z myślą o europejskim Gamescomie. Ten startuje właśnie dzisiaj, wraz z konferencją Microsoftu. Zapraszamy do oglądania jej razem z redakcją Spider’s Web.

04.08.2015
14:54
Gamescom 2015: konferencja Microsoftu na żywo
REKLAMA

Nie trzeba być profesjonalnym analitykiem rynku gier wideo, aby zauważyć pewną prawidłowość. Im gorzej dzieje się w skrzydle Microsoftu odpowiedzialnym za gry i konsole, tym chętniej ludzie z Redmond przyjeżdżają do niemieckiej Kolonii. W czasach dominacji Xboksa 360 Microsoft był wielkim nieobecnym Gamescoma. Technologiczny gigant latami omijał to wydarzenie, aż do premiery Xboksa One.

REKLAMA

Konferencja Microsoftu na Gamescom 2015 na żywo w Spider’s Web.

Poniżej możecie oglądać konferencję Microsoftu w specjalnie do tego przygotowanym odtwarzaczu. Wydarzenie rozpoczyna się o 16:00 naszego czasu. W następnych dniach swoje konferencje będzie miał Blizzard oraz EA, w związku z czym zachęcamy do częstszego odwiedzania Spider’s Web.

Stream #1

Stream #2

To już drugi raz, kiedy Microsoft powraca na targi Gamescom z własną konferencją. Ta ma być bardziej huczna niż kiedykolwiek wcześniej.

Już podczas E3 2015 było wiadomo, że Microsoft nie odsłonił wszystkich kart. Gra cRPG Scalebound, wypełniony akcją Crackdown czy Quantum Break od twórców Alan Wake to wszystko bardzo ważne tytuły na wyłączność, które zobaczymy właśnie podczas dzisiejszej konferencji. Kto wie, być może gigant z Redmond zapowie kolejne ograniczone czasowo partnerstwo, jak w przypadku Rise of the Tomb Raider? Nie zdziwię się również, jeżeli to na Xboksie One zobaczymy po raz pierwszy trzecią Mafię.

QUANTUM BREAK 2

Osobiście liczę, że Microsoft pójdzie znacznie dalej i nie ograniczy się tylko na prezentacji gier. Te, niezależnie jak dobre by nie były, mogą nie przekonać Europejczyków, którzy jeszcze nie zakupili PlayStation 4. Na Starym Kontynencie Sony ma od 70 do 90 procent rynkowej przewagi nad Microsoftem, w zależności od państwa. Gigant z Redmond potrzebuje więc prawdziwej bomby, aby przełamać tendencje. Moje pobożne życzenie to odpalenie jej właśnie dzisiaj. Jeszcze tańszy Xbox? Zestaw z dwoma padami? Ekskluzywne usługi dla Europejczyków? Możliwości jest naprawdę wiele.

Aby umilić wam oglądanie konferencji Microsoftu, redakcja Spider’s Web przygotowała konkurs z nagrodami.

Zachęcamy was do komentowania konferencji Microsoftu. Chcemy, abyście zostawili nam w komentarzach wasze przemyślenia, wasze wrażenia odnośnie prezentowanych gier, celne spostrzeżenia, zachwyty czy nurtujące was pytania. Redakcja Spider’s Web wybierze najciekawsze, najbardziej trafne i najchętniej wyróżniane plusami komentarze, natomiast ich autorów nagrodzi grami dla Xboksa One. Zwycięzca zostanie wybrany na podstawie swobodnej oceny reakcji.

Wyłonimy autorów pięciu komentarzy poświęconych grom, zapowiedziom oraz informacjom pokazanym podczas konferencji Microsoftu. Każdy z nich zostanie nagrodzony jedną z gier wydawanych przez Microsoft, które zostaną zaprezentowane podczas konferencji. Zwycięzca sam będzie mógł wybrać, jaki tytuł spośród zaprezentowanych ma wylądować obok jego Xboksa One.

Pamiętajcie, aby w komentarzach Disqus wpisywać poprawny adres e-mail. To za pomocą elektronicznej skrzynki będziemy kontaktować się ze zwycięzcami. Możliwość dodawania nowych komentarzy zostanie zablokowana 6 sierpnia 2015 roku.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

* Zdjęcie: Shutterstock

REKLAMA

Wyniki konkursu

 Zwycięzcami wybranych przez siebie gier na konsolę Xbox One są internauci: Shav, Łukasz Stanek, jaskier, Feniks06 oraz Mateusz Ejkszto. Skontaktujemy się z wami drogą mailową. Wszystkim pozostałym dziękujemy za wspólne oglądanie i komentowanie konferencji Microsoftu na targach Gamescom 2015. Do następnego razu!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA