Tech

Czołowi youtuberzy w kampanii Mobile Vikings

"Vikingowie Internetu” to najnowszy projekt operatora komórkowego Mobile Vikings, w którym zobaczyć możemy znanych polskich gamerów: ReZigiusza, Masterczułka i MultiGameplayGuy’a. Kampania powstała we współpracy z agencją GetHero.

Vikingowie Internetu

- To pierwsza tego typu kampania, w której znani internetowi twórcy wcielają się w jakąś rolę, w tym przypadku w Vikingów, brand heroes naszej marki – mówi Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska.

W ramach akcji na Facebooku powstał fanpage liczący obecnie już blisko 30 tysięcy fanów oraz zrealizowano cykl filmów pt. „Saga Rodu Vikingów” opowiadających o losach rodziny Vikingów: ojca Larsa i jego dwóch synów – Olafa (ReZigiusz) i Melvina (MultiGameplayGuy). Powstała również dedykowana strona akcji VikingowieInternetu.pl, którą odwiedziło już ponad 35 000 osób.

- Saga Rodu Vikingów utrzymana jest w konwencji serialu. Do tej pory powstało 5 filmów, które na przestrzeni dwóch miesięcy, łącznie z materiałami zza kulis, dostępnymi na fanpage „Vikingowie Internetu”, obejrzano już prawie 2 miliony razy. Daje nam to bardzo dobre wyniki, które przekładają się na zwiększenie rozpoznawalności marki – kontynuuje Grabowski.

ReZigiusz, Masterczułek i MultiGameplayGuy to znani polscy gamerzy, których filmy w serwisie społecznościowym YouTube łącznie zanotowały do tej pory około 450 milionów wyświetleń. Razem mają także ponad 3 miliony subskrybentów.

Dodatkowo dla wszystkich, którzy zechcą dołączyć do rodziny Vikingów, marka przygotowała specjalną ofertę internetu mobilnego: - Przy drugim doładowaniu każdy użytkownik otrzyma 0,5 GB, natomiast przy trzecim nawet 1,5 GB internetu – dodaje Bartek Grabowski

22 sierpnia w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się Meet-Up, w trakcie którego można będzie spotkać m.in. wymienionych wyżej twórców oraz przetestować najnowsze gry i sprzęt komputerowy.

Strona internetowa wydarzenia: http://www.meetup2015.pl/
Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1591189111139832/

Tagi:
przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst