REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech

Do premiery nowych iPhone'ów zostały niespełna dwa tygodnie! Apple zaprasza już na konferencję

Premiera iPhone’ów zwykle ma miejsce we wrześniu i nie inaczej będzie w tym roku. Apple rozesłało dzisiaj zaproszenia na konferencję podczas której zaprezentowane zostaną nowe telefony. Nie wiemy jeszcze nic pewnego na ich temat, a hasło którym Apple reklamuje konferencję jest dość tajemnicze.

Do premiery nowych iPhone’ów zostały niespełna dwa tygodnie! Apple zaprasza już na konferencję
REKLAMA
REKLAMA

Kilka miesięcy temu chodziły plotki dotyczące przyspieszenia przez Samsunga i Apple cyklu produkcyjnego. W przypadku koreańskiego producenta tak faktycznie się stało, a Galaxy Note 5 pojawił się jeszcze w sierpniu, a na targach IFA 2015 w Berlinie zobaczymy najpewniej nowy zegarek.

Konferencja Apple, na której spodziewamy się prezentacji kolejnych iPhone’ów, odbędzie się z kolei jak zwykle zaraz po zakończeniu targów IFA 2015 w Berlinie. Nowe telefony pokazane zostaną w środę 9 września na zamkniętej - też jak zwykle - konferencji.

iPhone’y będą miały swoją premierę w San Francisco. Na miejsce wydarzenia zostało wybrane Bill Graham Civic Auditorium, a konferencja rozpocznie się o 10:00 rano czasu lokalnego.

REKLAMA

Hasło przewodnie konferencji nie mówi zbyt wiele, ale tak jak napis na zaproszeniu sugeruje postanowiłem więc spytać Siri o wskazówkę. Oto co zobaczyłem:

Slack for iOS Upload.png
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA