Tech  / News

Do premiery nowych iPhone'ów zostały niespełna dwa tygodnie! Apple zaprasza już na konferencję

Premiera iPhone’ów zwykle ma miejsce we wrześniu i nie inaczej będzie w tym roku. Apple rozesłało dzisiaj zaproszenia na konferencję podczas której zaprezentowane zostaną nowe telefony. Nie wiemy jeszcze nic pewnego na ich temat, a hasło którym Apple reklamuje konferencję jest dość tajemnicze.

Kilka miesięcy temu chodziły plotki dotyczące przyspieszenia przez Samsunga i Apple cyklu produkcyjnego. W przypadku koreańskiego producenta tak faktycznie się stało, a Galaxy Note 5 pojawił się jeszcze w sierpniu, a na targach IFA 2015 w Berlinie zobaczymy najpewniej nowy zegarek.

Konferencja Apple, na której spodziewamy się prezentacji kolejnych iPhone’ów, odbędzie się z kolei jak zwykle zaraz po zakończeniu targów IFA 2015 w Berlinie. Nowe telefony pokazane zostaną w środę 9 września na zamkniętej - też jak zwykle - konferencji.

iPhone’y będą miały swoją premierę w San Francisco. Na miejsce wydarzenia zostało wybrane Bill Graham Civic Auditorium, a konferencja rozpocznie się o 10:00 rano czasu lokalnego.

Hasło przewodnie konferencji nie mówi zbyt wiele, ale tak jak napis na zaproszeniu sugeruje postanowiłem więc spytać Siri o wskazówkę. Oto co zobaczyłem:

Slack for iOS Upload.png
przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst