Do premiery nowych iPhone'ów zostały niespełna dwa tygodnie! Apple zaprasza już na konferencję
Premiera iPhone’ów zwykle ma miejsce we wrześniu i nie inaczej będzie w tym roku. Apple rozesłało dzisiaj zaproszenia na konferencję podczas której zaprezentowane zostaną nowe telefony. Nie wiemy jeszcze nic pewnego na ich temat, a hasło którym Apple reklamuje konferencję jest dość tajemnicze.

REKLAMA
