REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Sprzęt
  5. Operatorzy

Zakup aplikacji na Windows Phone stał się znacznie łatwiejszy dla klientów Plusa

Smartfony z systemem Windows Phone z kartą SIM od Plusa będą mogły zostać podpięte bezpośrednio pod rozliczenia z operatorem, również jeżeli chodzi o wykonywane za ich pomocą zakupy w Sklepie Windows Phone. Podobną usługę oferują już Orange i T-Mobile.

Zakup aplikacji na Windows Phone stał się znacznie łatwiejszy dla klientów Plusa
REKLAMA
REKLAMA

Od bieżącego miesiąca wszyscy użytkownicy sieci Plus (zarówno abonenci, jak i użytkownicy ofert na kartę i mix) będą mogli płacić za gry i aplikacje poprzez dopisanie obciążenia do rachunku telefonicznego lub do konta z gromadzonymi przez nas środkami w przypadku karty SIM prepaid. Plus tym samym dołącza do Orange i T-Mobile, które taką możliwość swoim użytkownikom udostępniły już jakiś czas temu.

Sklep Windows Phone to na chwilę obecną ponad 600 tys. aplikacji. Domyślnie, limit na zakupy rozliczane za pośrednictwem operatora jest ustawiony na 150 złotych, ale można go samodzielnie podwyższyć lub obniżyć. W przypadku klientów korzystających z usług abonamentowych lub mix pierwsza umowa abonencka powinna być zawarta przynajmniej na trzy miesiące przed skorzystaniem z usługi.

REKLAMA

Klienci usług „na kartę” oraz mix powinni posiadać aktywne konto dla usług wychodzących, a środki finansowe na nim muszą być wystarczające do zakupu wybranej aplikacji.

W Sklepie Windows znajduje się również Plus Poleca, czyli specjalne miejsce dla wszystkich klientów Plusa, w którym znajdą się najlepsze aplikacje, również te z obniżoną ceną czy przygotowane specjalnie i wyłącznie dla użytkowników tej sieci.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA