Tech

Wyniki konkursu Smart Viking!

Wszystkie dobre rzeczy niestety kiedyś muszą się skończyć i tak właśnie jest z naszym konkursem. Zobaczcie, komu udało się zdobyć serce publiczności, a kto zasłużył na... nagrody specjalne.

Na początku musimy zaznaczyć, że gdybyśmy tylko mogli, nagrodzilibyśmy wszystkie teksty. Z każdego dowiedzieliśmy się czegoś interesującego, każdy zawierał w sobie kilka ciekawych rad, albo pokazywał podejście do znanego problemu w sposób, w który wcześniej nie próbowaliśmy.

Niestety nie możemy nagrodzić wszystkich. Zaczynamy więc od osób, które otrzymają od nas spore zestawy nagród w ramach nagród publiczności:

  1. Daniel Pawłowski
  2. Wojciech Buczek
  3. Dawid Hankus

Osoby te zebrały pod swoimi wpisami najwięcej "lajków" i innych udostępnień w sieciach społecznościowych, co zgodnie z naszym regulaminem oznaczało, że to właśnie ich teksty najbardziej spodobały się publiczności.

Zdecydowaliśmy się również na przyznanie trzech wyróżnień:

  • Maciej Sieradzki - za naprawdę prosty trick, który nie wymaga korzystania z żadnych skomplikowanych urządzeń, a potrafi być jednocześnie skuteczny i zabawny.
  • Joanna Sieradzka - za poradnik, który przesyłamy wszystkim naszym "ładniejszym połowom".
  • Jacek Chudzik - za ciekawy przepis na "smart car", który ma być początkiem budowy całego "inteligentnego domu". Trzymamy kciuki!

Wymienione powyżej trzy osoby otrzymają od nas i Mobile Vikings zestaw specjalnych nagród-niespodzianek. Na pewno nikt nie będzie rozczarowany!

Do wszystkich nagrodzonych osób odezwiemy się mailowo w ciągu 48 godzin.

Dziękujemy za udział w konkursie i pamiętajcie - nie bądźcie jak inni - bądźcie sprytni jak Vikingowie.

Tagi:
przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst