Tech  /  News

To dopiero promocja Amazonu. 20 świetnych aplikacji za darmo

To dopiero promocja Amazonu. 20 świetnych aplikacji za darmo

Jak powszechnie wiadomo, w sklepie Amazon Appstore codziennie można za darmo pobrać jeden płatny program. Czasami jednak firma Jeffa Bezosa wprowadza znacznie większe promocje, gdy za darmo pobrać można o wiele więcej aplikacji. Właśnie rozpoczęła się jedna z nich.

Amazon oferuje za darmo aż 21 płatnych aplikacji. Znalazło się wśród nich wiele ciekawych gier, takich jak Monkey Racing, Exiles, Endless Skater, Mystery Case Files: Return to Ravenhearst, Airport Mania 2: Wild Trips, Crazy Rocket, Table Top Racing, Knock-Knock, No Gravity, Trouserheart, Fantastic 4 in A Row 2, Quell Memento, Deep Under the Sky, M.A.C.E czy Bard’s Tale.

Szczególnie polecam pobranie ostatniego tytułu.

Bard’s Tale to bardzo ciekawa i rozbudowana jak na tabletowe standardy gra RPG, w którą można grać godzinami. W klasycznej promocji Free App of the Day dostępna jest też doskonała gra logiczna Monument Valley, która wczoraj doczekała się darmowego dodatku. Sam nabyłem ją wcześniej i mimo że dostępna jest teraz w promocji, nie uważam, że straciłem pieniądze. Ten tytuł po prostu trzeba przejść. Niestety promocja na grę Monument Valley zakończyła się dziś rano.

screenshot__26_cze_2015_7_00_44_am_

Jednak w najnowszej promocji Amazonu dostępne są nie tylko gry. Można też pobrać budzik Alarm Clock Pro, multimedialne aplikacje AirReceiver i Mirroring 360, program do zarządzania kamerami tinyCam Monitor PRO for IP Cam, antywirusa AVG AntiVirus PRO Android Security oraz służący do nauki Yogi program Simple Yoga. Z całą pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Do pobrania tych programów konieczne jest zainstalowanie sklepu Amazon Appstore.

W tym celu należy wejść z poziomu urządzenia mobilnego pod ten adres i zastosować się do znajdujących się tam instrukcji. Wówczas na naszym smartfonie lub tablecie zostanie zainstalowana aplikacja Amazon Appstore, która po zalogowaniu się do konta Amazon pozwoli na skorzystanie z tej i wielu innych promocji.

Opisana tu promocja trwa aż do 1 lipca, a Monument Valley jest do pobrania za darmo tylko dziś. Jeżeli szukacie ciekawych, darmowych gier na długie wakacyjne podróże, powinniście skorzystać z tej okazji i pobrać przynajmniej część spośród wyżej wymienionych tytułów.

* Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Shutterstock.