REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

To dopiero promocja Amazonu. 20 świetnych aplikacji za darmo

Jak powszechnie wiadomo, w sklepie Amazon Appstore codziennie można za darmo pobrać jeden płatny program. Czasami jednak firma Jeffa Bezosa wprowadza znacznie większe promocje, gdy za darmo pobrać można o wiele więcej aplikacji. Właśnie rozpoczęła się jedna z nich.

26.06.2015
9:01
To dopiero promocja Amazonu. 20 świetnych aplikacji za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Amazon oferuje za darmo aż 21 płatnych aplikacji. Znalazło się wśród nich wiele ciekawych gier, takich jak Monkey Racing, Exiles, Endless Skater, Mystery Case Files: Return to Ravenhearst, Airport Mania 2: Wild Trips, Crazy Rocket, Table Top Racing, Knock-Knock, No Gravity, Trouserheart, Fantastic 4 in A Row 2, Quell Memento, Deep Under the Sky, M.A.C.E czy Bard’s Tale.

Szczególnie polecam pobranie ostatniego tytułu.

Bard’s Tale to bardzo ciekawa i rozbudowana jak na tabletowe standardy gra RPG, w którą można grać godzinami. W klasycznej promocji Free App of the Day dostępna jest też doskonała gra logiczna Monument Valley, która wczoraj doczekała się darmowego dodatku. Sam nabyłem ją wcześniej i mimo że dostępna jest teraz w promocji, nie uważam, że straciłem pieniądze. Ten tytuł po prostu trzeba przejść. Niestety promocja na grę Monument Valley zakończyła się dziś rano.

screenshot__26_cze_2015_7_00_44_am_

Jednak w najnowszej promocji Amazonu dostępne są nie tylko gry. Można też pobrać budzik Alarm Clock Pro, multimedialne aplikacje AirReceiver i Mirroring 360, program do zarządzania kamerami tinyCam Monitor PRO for IP Cam, antywirusa AVG AntiVirus PRO Android Security oraz służący do nauki Yogi program Simple Yoga. Z całą pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Do pobrania tych programów konieczne jest zainstalowanie sklepu Amazon Appstore.

W tym celu należy wejść z poziomu urządzenia mobilnego pod ten adres i zastosować się do znajdujących się tam instrukcji. Wówczas na naszym smartfonie lub tablecie zostanie zainstalowana aplikacja Amazon Appstore, która po zalogowaniu się do konta Amazon pozwoli na skorzystanie z tej i wielu innych promocji.

REKLAMA

Opisana tu promocja trwa aż do 1 lipca, a Monument Valley jest do pobrania za darmo tylko dziś. Jeżeli szukacie ciekawych, darmowych gier na długie wakacyjne podróże, powinniście skorzystać z tej okazji i pobrać przynajmniej część spośród wyżej wymienionych tytułów.

* Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Shutterstock.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA