1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Technologie

Zapraszamy na InfoShare 2015 - największy festiwal nowych technologii i mediów w Europie Środkowo-Wschodniej. My też tam będziemy

Już za tydzień, w dniach 11-12 czerwca w Gdańsku odbędzie się największy w Europie Środkowo Wschodniej festiwal nowych technologii i mediów - Infoshare 2015

Zapraszamy na InfoShare 2015 - niesamowity festiwal nowych technologii i mediów

3500 uczestników. 80 prelegentów. Goście z ponad 10 krajów. Pięć scen i ponad 150 ekspozycji - to wszystko czeka na odwiedzających hale Amber Expo w przyszłym tygodniu.

Tegoroczna impreza ma charakter wyjątkowo międzynarodowy, a całość podzielona będzie na trzy ścieżki - główną, technologiczną oraz start-upową. Niezależnie od tego, po co przybywa się na Infoshare 2015, dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Uczestnicy dostaną możliwość wysłuchania prelegentów, poszerzenia swoich sieci kontaktów, oraz wzięcia udziału w licznych wydarzeniach satelickich, jak choćby wyścig smoczych łodzi na Motławie, poranny Beach Running czy zwiedzanie ECSu.

Infoshare 2015 to międzynarodowe spotkanie całej branży

Dla start-upów to z kolei rewelacyjna okazja, żeby przykuć uwagę - Infoshare to wydarzenie, na którym będzie cała branża, więc z pewnością nadarzy się szansa do pozyskania nowych inwestorów, rozszerzenia kontaktów czy po prostu zaprezentowania swoich produktów i usług znacznemu gronu ludzi.

Działa to również w drugą stronę. Przy takiej skali imprezy i liczbie pojawiających się tam podmiotów, inwestorzy będą mieli okazję przyjrzeć się bliżej innowacyjnym projektom, czyli swoim potencjalnym inwestycjom.

Tegoroczni prelegenci to również persony warte wysłuchania. Wystarczy wspomnieć tu Petera Vesterbackę, CEO Rovio, Nicolasa Brussona z BlaBlaCar, Ralfa Herbricha z Amazonu czy wielu polskich prelegentów, m.in. Tomasza Kammela, Pawła Tkaczyka, Piotra Koniecznego, Michała Szafrańskiego oraz Macieja Budzicha.

Patrząc na plan konferencji będzie czego i kogo posłuchać. W programie znalazły się panele dotyczące zagadnień ściśle technologicznych, biznesowych, porady dla start-upowców, a nawet prelekcja dotycząca Internet of Things.

Równolegle do paneli na Amber Expo odbywać się będą warsztaty, a w PGE Arenie - Networking.

Infoshare 2015 to okazja do spotkania dla wszystkich przedstawicieli branży, niezależnie od tego jaką pozycję w niej zajmują. Inwestorzy, partnerzy, start-upy, światowej sławy specjaliści - wszyscy oni zjadą w przyszłym tygodniu do Gdańska.

My również będziemy na Amber Expo, żeby wziąć udział w tym wielkim festiwalu nowych technologii i mediów.

Jeżeli chcecie do nas dołączyć, jeszcze dziś do północy można się zarejestrować za darmo na stronie internetowej Infoshare 2015. Niezależnie od tego, czy jesteście młodymi developerami, start-upowcami czy po prostu fanami nowych technologii i wszystkiego co z nimi związane - warto odwiedzić Amber Expo 11 i 12 czerwca.

To największa tego typu impreza w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Szkoda przegapić taką okazję.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu