Sprzęt  / News

Google Now w końcu doczekał się polskich komend głosowych

133 interakcji
dołącz do dyskusji

Jeśli posiadacie smartfon z systemem Android, zapewne aktywnie korzystacie z usługi Google Now. Dzisiaj jej możliwości w naszym kraju zostały rozszerzone o kilka ważnych funkcji, które zwiastują dalsze zwiększanie liczby funkcji tego asystenta głosowego w naszym kraju.

Do tej pory Google Now potrafił dobierać treści i optymalną trasę dojazdu dla różnych użytkowników, ale nie radził sobie najlepiej z funkcjami głosowymi. Tak naprawdę potrafił niewiele więcej niż wyszukać w Google wypowiedziane hasło. Teraz to się zmieniło i Google Now potrafi zadzwonić do osoby, którą mamy w kontaktach, wysłać do niej SMS-a bądź maila lub otworzyć zainstalowaną na smartfonie aplikację. To aż… i tylko tylko tyle.

Czuję spory niedosyt, ponieważ przetestowałem wszystkie oficjalne komendy Google Now i jedynymi działającymi były tylko te wyżej opisane. Jednak wierzę, że co się odwlecze to nie uciecze, a Google już niebawem zdecyduje się na wprowadzenie pozostałych komend obecnych w angielskiej wersji tej funkcji.

Zobacz: Google Now potrafi w Polsce więcej niż myślisz

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst