REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Tak działa Wiedźmin 3: Dziki Gon na PlayStation 4!

Po wielu tygodniach spekulacji i amatorskich porównań zrzutów ekranów w końcu możemy zobaczyć, jak wygląda i działa Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsoli. Trafiło na tę potężniejszą – materiał filmowy pochodzi z rozgrywki na PlayStation 4.

06.05.2015
14:20
Tak działa Wiedźmin 3: Dziki Gon na PlayStation 4!
REKLAMA

Od dłuższego czasu było wiadomo, że konsolowa edycje Wiedźmina nie będzie tak okazała wizualnie jak wersja przygotowywana z myślą o komputerach osobistych. Oglądając poniższy materiał filmowy – naprawdę nie mam nic przeciwko. Wiedźmin 3: Dziki Gon prezentuje się kapitalnie:

REKLAMA

REKLAMA

Warto dodać, że edycja gry dla konsoli PlayStation 4 przewyższa wersję dla konsoli Microsoftu. To właśnie na PS4 gracze będą cieszyć się obrazem w jakości 1080p. Xbox One to już zabawa przy 900p. Obie edycje zaoferują płynność na poziomie 30 klatek na sekundę.

W Wiedźmin 3: Dziki Gon gramy już od kilku dni. Niestety, ze względu na embargo wciąż nie możemy podzielić się z wami naszymi wrażeniami. Jedno wiemy na pewno – będzie o czym pisać! Pamiętajcie, aby odwiedzać Spider’s Web w najbliższych dniach.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA