1. Spider's Web
  2. Technologie

Jesteś twórcą? Mamy dla ciebie zaproszenia na inspirujące warsztaty Apple

Lokowanie produktu

Jeśli jesteś kreatywną duszą, która nie tylko konsumuje treści, ale również chce je tworzyć – mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Zastrzyk inspiracji wraz z solidną dawką wiedzy zaserwuje iSpot w nowej serii warsztatów z twórcami. Mamy dla was zaproszenia na pierwszą edycję tego wydarzenia.

05.05.2015
14:50
Jesteś twórcą? Mamy dla ciebie zaproszenia na inspirujące warsztaty Apple

Kreatywne spędzanie wolnego czasu zawsze jest w cenie. Każdy twórca wie jednak, że najbardziej inspirującym bodźcem do tworzenia są spotkania z bardziej doświadczonymi twórcami. Właśnie z tego względu Apple prowadzi na świecie akcję „Start Something New”, w której wzięły udział Stany Zjednoczone, jak również wiele europejskich krajów.

Teraz ta kampania nareszcie pojawia się w Polsce pod hasłem „Zacznij tworzyć”, a poprowadzi ją iSpot Apple Premium Reseller. Będzie to cykl warsztatów skierowanych do młodych twórców, którzy nie boją się korzystać w swoich projektach z dobrodziejstw cyfrowego świata.

Zacznij tworzyć grafika

Warsztaty mają na celu pobudzenie kreatywności. Uczestnicy dowiedzą się także, jak ukierunkować swoje działania, by osiągnąć sukces w branży. Cykl warsztatów będzie serią spotkań z inspirującymi postaciami ze świata sztuki i designu, które mogą poszczycić się bogatym portfolio oraz pracą dla najlepszych.

Pierwsze polskie warsztaty cyklu „Zacznij tworzyć” odbędą się już w najbliższą sobotę, 9 maja

Spotkanie poprowadzi Wojciech Fus - rysownik i artysta koncepcyjny pracujący przy grach i animacjach. Wojtek studiował w Watts Atelier, a na swoim koncie ma współpracę z największymi studiami, takimi jak Platgie Image, One Pixel Brush, czy Applibot. Obecnie pracuje przy produkcji gier w firmie będącej ikoną innowacyjności i niebanalnego podejścia do roz(g)rywki - Quantic Dream.

fus

Warsztaty będą formą spotkania twórczego, na których nie tylko będzie można posłuchać mojej historii czy zobaczyć projekty, które obecnie tworzę. Chciałbym też ośmielić początkujących grafików do tworzenia i podążania swoją pasją, a także pokazać, że małymi krokami można dojść do wielkich rzeczy – Mówi Wojtek Fus

Artysta uchyli rąbka tajemnicy na temat swojego warsztatu. Pokaże także, w jaki sposób może wykorzystać w swojej pracy urządzenia Apple – zarówno komputery Mac, jak i sprzęty mobilne, czyli iPhone’a i iPada. Warsztaty są więc świetną okazją, by dostać dawkę skondensowanej wiedzy na temat grafiki i designu.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Tylko 25 osób będzie mogło uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Mamy dla was konkurs!

Wraz z iSpotem przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać zaproszenia na wyjątkowe warsztaty „Zacznij tworzyć”. W konkursie są do wygrania cztery jednoosobowe wejściówki na najbliższą edycję warsztatów. Aby zdobyć zaproszenie, musisz wykazać się refleksem.

Zasady konkursu są banalnie proste. Aby wziąć w nim udział, musisz polubić profil Spider’s Web na Facebooku. Dzisiejszego wieczoru (wtorek, 5 maja 2015), punktualnie o godz. 20:00 na naszym profilu pojawi się konkursowy wpis. Cztery pierwsze osoby, które zostawią pod nim komentarz, dostaną jednoosobowe zaproszenia na sobotnie warsztaty. Uwaga, odbędą się one już w najbliższy weekend!

  • Data warsztatów: Sobota, 9 maja 2015 r.
  • Miejsce: iSpot Apple Premium Reseller, ul. Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa, Domy Towarowe Centrum
  • Godzina: 13:00 - 15:00

Jeśli chcesz uczestniczyć w tym inspirującym wydarzeniu, zapraszamy na facebookowy profil Spider’s Web o godzinie 20:00. Listę zwycięzców ogłosimy dziś po godzinie 20:00, w aktualizacji wpisu, który właśnie czytasz. Więcej szczegółów na temat warsztatów poznasz na stronie Apple oraz na stronie iSpot.

Powodzenia i do zobaczenia na warsztatach!

Aktualizacja, godz. 20:10

Mamy już rozwiązanie konkursu! Punktualnie o 20:00 na naszym Facebooku pojawił się wpis z informacją o konkursie. Byliście naprawdę szybcy! Cztery pierwsze osoby zgłosiły się wciągu kilku sekund.

//

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! W celu rozdania wejściówek, skontaktujemy się z Wami poprzez Facebooka. Widzimy się w iSpocie już w najbliższą sobotę. :)

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze