REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Play chce, żebyś za granicą korzystał ze smartfona tak samo, jak w kraju

Jeśli chodzi o usługi abonamentowe, sieć Play dotychczas absolutnie nie miała się czego wstydzić. Ich taryfy Unlimited czy choćby Formuła Rodzina oferują naprawdę dobry stosunek ceny do możliwości. Jeśli jednak dla kogoś obecna oferta to za mało, Play przygotował coś specjalnie dla wybrednych, szczególnie tych, którzy często korzystają z Internetu.

06.05.2015
11:15
Play chce, żebyś za granicą korzystał ze smartfona tak samo, jak w kraju
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsza z nowo zaprezentowanych taryf, czyli Formuła Unlimited, to po prostu rozszerzenie dotychczasowych pakietów za 9,99 zł i 29,99 zł o nielimitowany Internet za darmo przez pierwsze pół roku, a potem za 29,99 zł miesięcznie.

Najciekawszą nowością zaprezentowaną na dzisiejszej konferencji jest jednak Formuła Smartfon Unlimited, która wprowadza darmowy Internet przez cały czas trwania umowy (dla najwyższego pakietu) oraz naprawdę ciekawe rozwiązanie roamingowe.

Screenshot-2015-05-06-08.01.01

Formuła Smartfon Unlimited to świetne rozwiązanie dla często korzystających z Internetu

Za nową taryfę zapłacimy odpowiednio 59,99/69,99/99,99 zł (bez telefonu o 20 zł mniej) na 24 miesiące, a najwyższa opcja to dodatkowo darmowy Internet, w którym jedynym ograniczeniem jest obniżenie prędkości transferu do 1 mb/s po przekroczeniu 10 GB transmisji danych.

cennik play

W przypadku dwóch tańszych pakietów otrzymamy odpowiednio 2 i 5 GB paczek danych, w tym darmowy Internet na pierwsze pół roku trwania umowy. Następnie przyjdzie nam zapłacić 29,99 zł miesięcznie za tę możliwość (w najwyższej taryfie ta opcja jest bezpłatna).

Dwie najdroższe opcje to także kompletny bezlimit rozmów i SMS-ów, także na numery stacjonarne. Decydując się na jedną z nich otrzymamy także nielimitowany roaming wraz z "zagranicznym" pakietem Internetu.

play oferta

Przy abonamencie za 69,99 zł darmowy roaming potrwa 30 dni + 500 mb roamingowego pakietu danych (w przypadku umowy na 24 miesiące) oraz połowę tego przy 12 miesięcznym zobowiązaniu.

Abonament za 99,99 zł to natomiast aż 60 dni darmowego roamingu i aż 1 GB paczki danych do wykorzystania za granicą, co jest naprawdę rewelacyjnym wynikiem.

REKLAMA

Osobom, które tylko okazjonalnie wyjeżdżają poza Polskę powinien wystarczyć na cały czas trwania umowy. Przy umowie na 12 miesięcy oczywiście te wartości spadną o połowę, czyli 30 dni + 500 mb, co nadal jest dobrą ofertą.

Nowa oferta dostępna będzie dla obecnych i nowych użytkowników już 8 maja. Cennik oraz szczegółowe informacje znajdziecie na oficjalnym blogu operatora.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA