REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Piękny ten nowy YouTube. Zobacz jak łatwo włączyć odświeżony odtwarzacz

YouTube już od dawna testuje wygląd swojego odtwarzacza wideo. Do tej pory jednak mogły z niego korzystać głównie osoby należące do wąskiego grona testerów. Teraz to się zmienia, a nowy odtwarzacz YouTube może odblokować każdy.

22.05.2015
12:16
youtube
REKLAMA
191 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Co więcej, wystarczy do tego jedno kliknięcie. By przejść na nowy wygląd YouTube, należy wejść na tę stronę i na samym dole wybrać opcję “Zacznij korzystać z odtwarzacza”. Gdy to zrobicie, YouTube zyska zupełnie nowy wygląd. Za pomocą tego samego przycisku można powrócić do starego wyglądu odtwarzacza.

YouTube New

I chociaż zmian nie ma szczególnie dużo, to są one widoczne. Odświeżono tu przyciski, zastosowano przeźroczysty pasek nawigacji oraz zmieniono wygląd menu odtwarzacza. W ten sposób stał się bardziej płaski i nowoczesny. Najbardziej spodobało mi się to, że pasek nawigacji znika od razu po przesunięciu kursora myszy poza obszar materiału wideo.

25latwolnosc
REKLAMA

Sterowanie menu odtwarzacza nie zmieniło się, co z jednej strony może budzić rozczarowanie, ale z drugiej spowoduje, że nikt nie będzie miał problemów z przestawieniem się na nową wersję najpopularniejszego serwisu strumieniującego wideo w Internecie. Google kolejny raz zamiast na rewolucję stawia na ewolucję i bardzo dobrze mu to wychodzi.

* Zdjęcie pochodzi z serwisu Shutterstock.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA