REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Świetna aplikacja z nawigacją i rozkładami jazdy w wersji premium za darmo. Tylko na WP

Poruszanie się komunikacją miejską bywa uciążliwe. Szczególnie w obcym mieście, bardzo łatwo pogubić się w gąszczu numerków, linii i tras autobusów, pociągów czy tramwajów. Na szczęście z pomocą może nam przyjść zręczna aplikacja jakdojade.pl, której nowa wersja jest już dostępna dla smartfonów z Windows Phone.

11.05.2015
17:18
Świetna aplikacja z nawigacją i rozkładami jazdy w wersji premium za darmo. Tylko na WP
REKLAMA
REKLAMA

Jakdojade.pl to zdecydowanie najbardziej popularna aplikacja służąca dotrzymywaniu kroku komunikacji miejskiej, dynamicznie zmieniającym się rozkładom i jeszcze częściej zmieniającym się potrzebom użytkowników. To podręczny magazyn, w którym przechowywane są dane przewoźników, wskazówki odnośnie dojazdu, a także (a może przede wszystkim) rozkłady jazdy, w których bardzo łatwo się dzięki aplikacji odnaleźć.

Nowa wersja, tej znanej i lubianej przez użytkowników aplikacji, trafiła właśnie na mobilne okienka, przy okazji wprowadzając interesującą, świeżą funkcję, jaką jest nawigacja.

Dzięki niej nie zgubimy się podczas pieszych odcinków trasy, którą wytyczy dla nas jakdojade.pl. Nie dorównuje ona rzecz jasna gigantom tego segmentu, ale też nie takie jest jej przeznaczenie - funkcja nawigacji jest tutaj uzupełnieniem pozostałych możliwości aplikacji.

jakdojade1
jakdojade2

Cieszy fakt, iż twórcy wykorzystali unikatowe walory interfejsu Windows Phone'a i wyposażyli swoją aplikację w żywy kafelek, który pokazuje odjazdy z przystanku dopasowanego do naszej lokalizacji, godziny, oraz rozkładu jazdy.

Podobnie jak w wersjach na inne platformy, również na systemie Microsoftu aplikacja posiada przebogatą bazę danych aktualnych rozkładów jazdy wielu przewoźników, takich jak MZK, MPK, ZTM, SKM, PKP etc.

Niestety, na liście miast, które są obecnie wspierane przez aplikację zabrakło Słupska, w którym obecnie mieszkam, lecz nie przeszkodziło to jakdojade.pl wskazać mi poprawnego rozkładu jazdy pociągów SKM, którymi mogę dotrzeć do Trójmiasta. Mam nadzieję, że rozszerzenie bazy danych o wielokrotnie więcej miejscowości niż ma to obecnie miejsce jest tylko kwestią czasu.

Najważniejszą informacją dla posiadaczy smartfonów z mobilnymi okienkami będzie zapewne fakt, iż z okazji premiery aplikacja jakdojade.pl jest dostępna kompletnie za darmo w wersji premium, a zatem pozbawiona uciążliwych reklam.

REKLAMA

Aplikację znajdziecie oczywiście w Sklepie Windows Phone.

W tej wersji bezpłatnie można ją pobrać do 31.08.2015, więc nie ma się nad czym zastanawiać - wyjeżdżając na wakacje, ta aplikacja jest po prostu pozycją obowiązkową, która pozwoli uniknąć wielu stresów w podróży.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA