1. Spider's Web
  2. Technologie

Bądź sprytny jak Viking, wygraj wyjazd do Belgii i smartfon Motorola Moto X!

Lokowanie produktu

Są wszyscy i są… Vikingowie! Podziel się z innymi sposobami na to, jak radzić sobie we współczesnym, pełnym nowych technologii świecie i wygraj nagrody, o jakich marzy każdy Viking. W tym niezapomnianą wycieczkę do siedziby Mobile Vikings!

20.05.2015
13:08
Mobile Vikings i Punkty Vikinga

Nowe technologie otaczają nas dziś z każdej strony, czy to przybierając formę komputerów, smartfonów, zegarków, aplikacji czy najprostszych domowych sprzętów. Wszystkie z nich można obsługiwać w zwyczajny sposób, ale nie jest tajemnicą, że nie zawsze jest to rozwiązanie optymalne.

Każdy więc próbuje jeszcze bardziej ułatwić sobie życie, zbierając przez lata pokaźny zestaw mniej lub bardziej zaawansowanych sztuczek i udogodnień, często niektóre ułatwienia realizując całkowicie na własną rękę. Prosty skrót klawiszowy albo komenda może pozwolić nam zaoszczędzić kilkadziesiąt sekund klikania. Umiejętnie umieszczony i skonfigurowany tag NFC może zautomatyzować część procesów towarzyszących wsiadaniu do auta. Samodzielnie przygotowany uchwyt do telefonu może okazać się lepszy nawet od tych najdroższych dostępnych komercyjnie. Niedrogi dodatek do komputera lub mała zmiana w jego konfiguracji drastycznie zwiększa przyjemność pracy. Inne ustawienie myszki i klawiatury zmniejsza zmęczenie podczas dłuższych sesji przy biurku.

Takie przykłady można mnożyć bez końca. Każdy ma swoją, przeważnie niespisaną, biblię takich udogodnień, które stosuje w przypadku każdego kolejnego urządzenia lub którymi dzieli się z najbliższymi znajomymi czy też na forach internetowych, zyskując tym dozgonną wdzięczność rozmówców.

Część osób posuwa się jeszcze o krok dalej. Mają rewelacyjny pomysł na to, jak niewielkim kosztem zupełnie zmienić sposób użytkowania niektórych urządzeń. Brakuje im tylko motywacji, funduszy na stworzenie nawet najprostszego prototypu i drogi, żeby swoją ideę wypromować.

Spider’s Web i Mobile Vikings mają coś dla obydwu tych grup użytkowników. Wielki konkurs, w którym wasze szanse na wygraną zależą tylko i wyłącznie od waszej pomysłowości!

W pierwszym etapie, który startuje dziś i kończy się 5.06.2015, przyjmujemy zgłoszenia od wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób poprawili swój komfort pracy albo rozrywki, czy stworzyli rozwiązania, które w tym pomagają. Nieważne, czy chodzi tutaj o prosty, choć mało znany skrót klawiszowy, czy innowacyjny stojak do telefonu. Nie ma w końcu czegoś takiego, jak zbyt małe udogodnienie - każde może się okazać dla jakiegoś użytkownika bezcenne i zdecydowanie warto się nim podzielić!

Oczywiście im bardziej innowacyjny pomysł czy projekt, tym większe szanse na wygraną. Warto się więc postarać i odkopać starsze idee oraz notatki.

Zgłoszenia, w postaci wpisów blogowych, można dodawać pod adresem www.spidersweb.pl/smart-viking. Nie ma limitu wpisów, nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. Im większą liczbą porad podzielicie się z innymi użytkownikami, tym lepiej!

Po zakończeniu tego etapu przyznamy pierwsze nagrody. Trzy osoby wyłonione przez jury oraz trzy osoby, których wpisy zdobędą największą liczbę udostępnień w sieciach społecznościowych, otrzymają od nas startery Mobile Vikings z doładowaniami na 12, 6 lub 3 miesiące, a także spore zestawy gadżetów niespodzianek. Oprócz tego faworyt publiczności odwiedzi wrocławskie biuro Mobile Vikings, w którym spotka się z… Przemkiem Pająkiem!

Dodatkowo, wszystkie trzy osoby wybrane przez jury przejdą do drugiego etapu konkursu i tu dopiero zaczyna się zabawa.

Każda z osób, która zakwalifikuje się do tego etapu będzie miała za zadanie zrealizować przedstawiony przez siebie projekt pomiędzy 9.06 a 18.06, na co otrzyma od organizatora fundusze w wysokości 500 zł. Nie chodzi oczywiście o rozpoczęcie masowej produkcji - celem jest raczej stworzenie jednego prototypu, który dowodziłby, że cały pomysł faktycznie może się ziścić.

Zmagania trzech finalistów będziemy regularnie relacjonować. Z każdym z nich przeprowadzimy serię wywiadów, a także na bieżąco będziemy informować o postępach ich prac.

Na końcu, w ustalonym terminie spotkają się oni we wrocławskim biurze Mobile Vikings, gdzie dojdzie do ostatecznego rozstrzygnięcia. Każdy będzie miał 5 minut na przedstawienie jury swojego projektu, przekonując, że to właśnie on zasługuje na główną nagrodę.

A ta jest nie byle jaka - zwycięzca otrzyma fabrycznie nowy smartfon Motorola Moto X 16 GB 2014 (2 gen.), a także w wybranym przez siebie terminie, na koszt organizatora, odwiedzi Belgię, gdzie w ciągu kilku dni (2 noclegi) będzie mógł m.in. spotkać się z Frankiem Bekkersem, choć i to nie wszystkie czekające na niego niespodzianki.

Osoby, którym nie uda się przekonać jury do swojego projektu oczywiście nie opuszczą stolicy Dolnego Śląska z pustymi rękami. Na to byśmy nie pozwolili!

Nie ma wiec na co czekać. Czas start - pokażcie, że nie jesteście jak inni, a jesteście sprytni jak Vikingowie!

Powodzenia!

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze