Gry  / Felieton

Tydzień z Wiedźminem: 9 drobnostek i rozwiązań, za które uwielbiam Dziki Gon - Spider's Web TV

Wiedźmin 3: Dziki Gon to ogromny świat, w którym łatwo się zatracić. Chłonąc wielką grę można przeoczyć drobne detale i ciekawe pomysły, za które polska produkcja szczególnie przypadła mi do gustu. Właśnie dlatego nagrałem dla was materiał dokumentujący niesamowite drobnostki trzeciego Wiedźmina.

UWAGA – materiał może zawierać potencjalne spoilery. Nie jest to jednak nic, co tyczy się głównego wątku fabularnego czy kluczowych zadań pobocznych. 

Jesteśmy dzień po oficjalnej premierze trzeciego Wiedźmina. Zgaduję, że większości z was gra przypadła do gustu i rozpoczynacie niesamowitą, rozpisaną na przynajmniej kilkadziesiąt godzin przygodę. Jak mogliście przeczytać oraz obejrzeć, mnie również produkcja CDP RED bardzo przypadła do gustu. Na tyle, że postanowiłem się podzielić tym, które pomysły i detale zrobiły na mnie największe wrażenie:

Dajcie znać, co wam spodobało się najbardziej podczas pierwszych godzin z Dzikim Gonem. Jeżeli coś mocno nie przypadło wam do gustu – tego jestem również ciekaw. Chociaż Wiedźmin 3 to gra wybitna, na pewno nie jest idealna i z chęcią poznam wasze opinie.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst