REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Kuźniar odpowiada na #SekretyKuzniara - tworzy serwis… SekretyKuzniara.com

Jarosław Kuźniar ostatnio był na językach wszystkich ze względu na swoją kontrowersyjną wypowiedź o zwracaniu zakupionych produktów do sklepu, po tym jak przestały być potrzebne. Internet zaczął przekazywać sobie inne fikcyjne #sekretykuźniara, a dziennikarz postanowił tę oddolną akcję sprytnie wykorzystać i przejąć ten hashtag.

17.04.2015
9:45
Kuźniar odpowiada na #SekretyKuzniara – tworzy serwis… SekretyKuzniara.com
REKLAMA
REKLAMA

Wśród pracowników polskich mediów mało kto zaznacza swoją obecność w Internecie tak mocno jak Jarosław Kuźniar. Na przestrzeni lat dorobił się on nie tylko tysięcy osób obserwujących jego wpisy na Twitterze, ale też całej armii “hejterów”.

Czym Kuźniar podpadł internautom?

sekrety-kuzniara

Po ostatniej wypowiedzi Kuźniara o tym, że zdarzyło mu się zwracać produkty do sklepu po tym, jak przestały być potrzebne, w sieci zawrzało. Wypowiedź ta była albo niefortunna, albo… bardzo dobrze przemyślana.

Nie zdziwiłbym się, jeśli Kuźniarowi chodziło o to, by w mediach zrobiło się głośno na temat nowego projektu uruchomionego przez dziennikarza, czyli biura podróży. Jakakolwiek nie była jednak motywacja, to Internet dziennikarzowi nie odpuszcza.

Polski Internet solidarny jak rzadko kiedy

Trudno prześledzić, kto i gdzie pierwszy zaczął przekazywać innym w żartobliwym i prześmiewczym tonie pomysły na oszczędzanie, za które można dostać order z cebulki. Polacy bardzo szybko podchwycili hashtag #SekretyKuźniara.

Polski Internet wyjątkowo szybko podchwycił zabawę i zaczął się wymieniać wiadomościami opatrzonymi charakterystycznym dopiskiem. To oczywiście nie uszło uwagi dziennikarza, który dostrzegł w hashtagu #SekretyKuźniara potencjał.

SekretyKuzniara.com

REKLAMA

Kuźniar wykupił domenę sekretykuzniara.com i nagrał krótkie wideo, w którym prosi Internautów o skorzystania z umieszczonego na stronie formularza. Nakłania odwiedzających do dzielenia się własnymi poradami, które mogłyby innym ułatwić podróżowanie.

Jak można zrozumieć z nagrania, Jarosław Kuźniar później wszystkie wypowiedzi wykorzysta, a dla osób zgłaszających pomysły przygotuje nagrody. Ciekaw tylko jestem, czy po takiej burzy jak była, na podpiętą pod stronę skrzynkę mailową nie trafi wyłącznie zalew spamu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA