logo
logo
REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Foto

Sprawdź świetny poradnik fotografii mobilnej, który przygotowaliśmy razem z ING

Fotografujesz smartfonem, ale czujesz, że twoje zdjęcia mogłyby być lepsze? Jeśli tak, ING ma dla ciebie nietypowy prezent, którym jest obszerny i przekrojowy Poradnik fotografii mobilnej. Polecam go szczególnie gorąco, bowiem miałem niezwykłą przyjemność uczestniczyć w jego tworzeniu.

17.04.2015
12:08
Sprawdź świetny poradnik fotografii mobilnej, który przygotowaliśmy razem z ING
REKLAMA
REKLAMA

Dziś smartfonem fotografuje każdy, a dla wielu osób przygoda ze zdjęciami zaczyna się właśnie od fotografii mobilnej. Coraz doskonalsze tryby automatyczne są ogromnym ułatwieniem, ale nic nie zastąpi odrobiny uporządkowanej wiedzy na temat fotografowania.

Nie każdy wie, gdzie jej szukać, dlatego ING przygotowało nietypową niespodziankę – Poradnik fotografii mobilnej. To aż 36 stron praktycznych porad dotykających wszystkich kluczowych kwestii, takich jak kompozycja, światło, jak również podstawy sprzętowe. Wiele z tych porad jest bardzo uniwersalnych i z powodzeniem można je wykorzystać również w tradycyjnej fotografii.

okladka-zf3

Patronami poradnika fotografii mobilnej są Spider’s Web oraz magazyn Digital Camera Polska. Jest mi niezmiernie miło, że ING zaprosiło mnie do stworzenia poradnika.

Przy okazji takiej publikacji zawsze chciałoby się zawrzeć jak najwięcej wiedzy, wskazówek i porad. Ramy objętościowe Poradnika niestety nie były z gumy i część tekstów trzeba było skompresować, ale nawet mimo tego publikacja jest bardzo obszerna. Warto się z nią zapoznać.

ing-poradnik
REKLAMA

ING przygotowało również konkurs fotograficzny pod hasłem #poswojemu. Wystarczy dodać swoje zdjęcie na stronie ING i w krótkich słowach je opisać. Nagrody to udział w warsztatach ze Stéphanem Antigą i i Jakubem B. Bączkiem na Stadionie Narodowym dla 15 osób oraz ebook Jacka Walkiewicza pt. "Pełna moc możliwości" dla 100 osób. Po przeczytaniu Poradnika, twoje szanse w konkursie na pewno wzrosną.

Poradnik fotografii mobilnej możesz przeczytać w wersji interaktywnej lub pobrać go w formacie PDF. Polecam!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA