REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Hity od Electronic Arts za grosze w Humble Origin Bundle 2!

Humble Bundle to wyjątkowo ciekawa akcja, w ramach której można za grosze kupić wyjątkowo dobre gry. Udowadnia to jej najnowsza odsłona, Humble Origin Bundle 2, w której dostępne są świetne tytuły stworzone przez Electronic Arts.

15.04.2015
8:00
Hity od Electronic Arts za grosze w Humble Origin Bundle 2!
REKLAMA
REKLAMA

To zdecydowanie jedna z najciekawszych osłon akcji w porównaniu do poprzednich miesięcy. W jej ramach można dostać takie tytuły jak: Medal of Honor, Dragon Age: Origins, Dragon Age II, Mass Effect 2, Command & Conquer: Generals oraz Plants vs Zombies: Garden Warfare. Dostęp do niektórych gier będzie wymagał wpłaty praktycznie dowolnej kwoty możliwej do zaksięgowania, zaś inne otrzyma się po przekroczeniu średniej kwoty wpłat.

W ramach podstawowego zestawu można otrzymać gry takie jak Dragon Age: Origins, Peggle, Dead Space 2, Medal of Honor: Allied Assault Warchest oraz Command & Conquer: Generals i Zero Hour. Tytuły te są zacne, jednak trzeba przyznać, że większość z nich była dostępna za darmo w programie “Specjalny Prezent”.

Humble Origin Bundle 2
REKLAMA

Z kolei decydując się na wpłatę większą niż średnia można otrzymać gry Plants vs Zombies: Garden Warfare, Dragon Age II, Bejeweled 3 oraz Mass Effect 2. Grałem we wszystkie te gry i wiem, że warto wydać na nie te kilka dolarów. Do droższej paczki dołączą też niebawem kolejne tytuły.

Wszystkie wyżej wymienionej gry są dostępne w formie jednego wspólnego klucza działającego w platformie Origin. Niektóre z nich można dodatkowo aktywować na swoim koncie na platformie Steam (Dragon Age: Origins, Dead Space 2, Bejeweled 3 oraz Mass Effect 2). Oferta Humble Origin Bundle 2 jest ważna do 28 kwietnia do godziny 20:00 polskiego czasu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA