Gry  / Relacja

Wielki Finał League of Legends IEM 2015! Właśnie teraz, na Spider’s Web

To właśnie League of Legends jest najpopularniejszą grą podczas igrzysk Intel Extreme Masters 2015. W momencie pisania tej wiadomości w katowickim Spodku rozpoczyna się wielki finał, do oglądania którego serdecznie zapraszamy.

Każdy z nas sercami był z chłopakami z Virtus.pro oraz dziewczynami z ALSEN-Team. Niestety, tym razem Polacy odjadą z Katowic bez żadnych pucharów. Będąc przy pięknych, połyskujących nagrodach – właśnie rozpoczęła się walka o najważniejszy puchar całego Intel Extreme Masters 2015. Rozpoczęło się finałowe starcie League of Legends.

league of legends

W walce o puchar zmierzą się drużyny Team SoloMid oraz Team WE.

Weterani z Team SoloMid przyjechali do Katowic ze Stanów Zjednoczonych. Konkurencyjna drużyna Team WE składa się z obywateli Chińskiej Republiki Ludowej – prawdziwego tytana na rynku darmowych, komputerowych gier. Ostateczne starcie o puchar Intel Extreme Masters rozpoczyna się właśnie teraz, w spektakularnie urządzonej hali Spodka.

Serdecznie zapraszamy do oglądania finałów League of Legends na Spider’s Web. Poniżej przygotowaliśmy dla was odtwarzacze Twitch z angielskim i polskim komentarzem.

Angielski komentarz:

Watch live video from esl_lol on www.twitch.tv

Polski komentarz:

Watch live video from esltvpl_lol on www.twitch.tv

Atmosfera jest tak gorąca, że Spodek odleciał - relacja z IEM 2015

Setki godzin przygotowań, ale efekt jest niesamowity! Oto najlepsze cosplaye z IEM 2015

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst