Sprzęt  / News

Z zegarkiem od Oppo niestraszna będzie mała pojemność akumulatora!

Jeżeli ten anonimowy informator ma ponownie racje, to firma Oppo właśnie stworzyła zegarek, który zdaniem wielu z miejsca deklasuje konkurencję, w tym Pebble’a. Nie pracuje on dłużej na jednym naładowaniu, ale…

Jedną z podstawowych wad Apple Watcha i jego konkurentów jest czas pracy na akumulatorze, który nigdy nie osiągnie nawet doby. Biorąc pod uwagę fakt, że od zegarka oczekujemy przede wszystkim stałej dostępności, a dopiero potem jego „inteligentnych” funkcji, to niemały problem. To właśnie dlatego Pebble nadal cieszy się zainteresowaniem.

Oppo pracuje nad zegarkiem, który właściwie całkowicie rozwiązuje ten problem. Co prawda zegarek nadal trzeba będzie często ładować (a nawet zauważalnie częściej od konkurencji), ale dzięki ładowarce i akumulatorze w technologii VOOC, naładowanie urządzenia do pełna ma trwać… pięć minut.

To oczywiście rozwiązanie kompromisowe, ale zarazem rozwiązujące problem praktycznie w całości. Pęciominutowa przerwa w dostępności jest dopuszczalna w zamian za dalszą, nieprzerwaną, kilku(nasto)godzinną pracę.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst