Tech  / Lokowanie produktu

Indywidualizm się opłaca - ING nagradza tych, którzy żyją #poswojemu

W życiu warto być indywidualistą. Podążać pod prąd, mieć pomysł na siebie i konsekwentnie się go trzymać. Nie jest to łatwe, ale na wytrwałych zawsze czeka złoto.

Tak jak teraz, w nowej inicjatywie ING Banku Śląskiego - #poswojemu. Wystarczy jedno zdjęcie i 140 znaków opisujących Twój pomysł na życie, aby wygrać jedno z piętnastu miejsc na warsztatach prowadzonych przez trenerów naszej narodowej kadry siatkarzy - trenera mentalnego, Jakuba Bączka, oraz trenera Stephana Antigi.

Żyj #poswojemu i ucz się od najlepszych

Ci dwaj panowie z pewnością wiedzą wiele na temat życia po swojemu i upartego dążenia do celów - było nie było, to właśnie oni doprowadzili naszą narodową drużynę siatkarzy do złota podczas Mistrzostw Świata 2014.

Jakub Bączek oprócz dbania o morale naszych siatkarzy zajmuje się także podróżowaniem i pisaniem książek o tym, jak nie marnować wolnego czasu i pieniędzy. Z kolei zasługi Stephana Antigi na polu sportowym zostały docenione Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polski. Nie ma co ukrywać, że są to postaci wielkiego kalibru.

poswojemu1

Aby wraz z piętnastką szczęśliwców spotkać się 11 maja na stadionie narodowym, by wziąć udział w wykładzie motywacyjnym mistrzów, wystarczy w odpowiedni sposób przedstawić swój pomysł na siebie za pomocą zdjęcia i krótkiego opisu.

Dodatkowo 100 osób otrzyma e-book Jacka Walkiewicza "Pełna moc możliwości", który również jest doskonałym źródłem inspiracji do codziennego podążania ku spełnieniu swoich celów.

Do wzięcia udziału w konkursie wymagane jest jedynie podanie swojego imienia, nazwiska, oraz adresu e-mail, które dołączamy do zdjęcia wraz z opisem. To świetna okazja dla wszystkich indywidualistów chcących poszerzyć swoje horyzonty - szansa na wzięcie udziału w wykładzie motywującym nic nie kosztuje, a każdy wam powie, że spotkania z wielkimi ludźmi często potrafią sporo zmienić w naszym życiu.

Jeżeli już macie w głowie pomysł na idealne zdjęcie obrazujące życie #poswojemu, lecz nie wiecie jak się zabrać za jego właściwe wykonanie, oto kilka rad odnośnie fotografii mobilnej, prosto od naszego speca zajmującego się fotografią na łamach Spider's Web - Marcina Połowianiuka:

  1. Zoomuj nogami, nie aparatem. Smartfony korzystają tylko z powiększenia cyfrowego, które zawsze mniej lub bardziej pogarsza jakość zdjęć. Jeśli tylko masz możliwość, zdecydowanie lepiej będzie podejść do fotografowanego obiektu.
  2. Nie przesadzaj z obróbką. Dobre zdjęcie obroni się bez niej. Edycja ma pełnić rolę smacznej przyprawy, a nie dania głównego.
  3. Patrz szerzej i poczekaj na odpowiedni moment. Obserwuj także to, co jest poza kadrem. Być może za chwilę na niebie pojawi się klucz ptaków, który zupełnie odmieni zdjęcie. Bądź przygotowany na wychwytywanie takich smaczków.
  4. Staraj się unikać nudnych, centralnych kadrów. Jeśli fotografujesz krajobraz, unikaj linii horyzontu w połowie zdjęcia. Dużo lepiej sprawdzi się podział w proporcji 1:2. A może nawet 1:6? Eksperymentuj! To pozwoli uniknąć banału.
  5. Wyczyść szkiełko obiektywu. To najprostsza rada, która najszybciej poprawi jakość zdjęć.

poswojemu2

Nagradzanie indywidualności

Tych z was, którzy chcą podjąć wyzwanie zapraszamy na poswojemu.liczasieludzie.pl.

#Poswojemu to świetna okazja, by pokazać wszystkim malkonentom, którzy wolą iść z tłumem, że indywidualizm się po prostu opłaca i choć niesie ze sobą ryzyko porażki, jest w nim coś magnetycznego, co nie pozwala stać w miejscu.

Pozwólcie zatem waszym kreatywnym sokom swobodnie wypłynąć, smartfony w dłoń i do dzieła! Szansa na spotkanie z siatkarskimi mistrzami i zaczerpnięcia od nich inspiracji drugi raz może się nie zdarzyć.

*Grafika główna pochodzi z serwisu Shutterstock

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst