REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Sprzęt
  3. Technologie
  4. Tech

HTC wchodzi na rynek opasek fitness. Poznajcie HTC Re Grip

Mówiło się w kuluarach, że nowy smartfon HTC z linii One nie jest jedynym, co tajwański producent przywiózł na swoją prezentację w Barcelonie. Okazało się to prawdą - poza M9, na scenie pojawił a się dziś również opaska fitness - HTC Re Grip.

HTC wchodzi na rynek opasek fitness. Poznajcie HTC Re Grip
REKLAMA

Niestety podczas konferencji na temat tego dodatku... nie powiedziano praktycznie nic. Ujawniono jedynie jego wygląd, a także listę podstawowych funkcji. Wiadomo więc, że Re Grip będzie wyposażony w moduł GPS, żyroskop, kompas, wyświetlacz (bez obsługi dotyku), a także opcję śledzenia różnych aktywności.

REKLAMA
htc-re-grip-1

Jedną z ważniejszych informacji jest fakt, że opaska ta powstała przy współpracy z firmą Under Armour, która w ostatnim czasie przejęła chociażby Endomondo czy MyFitnessPal, chcąc tym samym zrealizować swoje ambicje stworzenia najlepszego w Internecie miejsca dla ludzi aktywnych. Z takim zapleczem, kto wie, być może ten gadżet okaże się jednym z najciekawszych tego typu produktów w tym roku?

REKLAMA

W końcu sam sprzęt potrafi stworzyć niemal każdy. Odpowiedni ekosystem dla niego - już niekoniecznie. Trzeba jednak pamiętać o tym, że konkurencja jest spora - Fitbit czy Jawbone już ugruntowali swoją pozycję na rynku, a nie można pomijać takich firm jak Garmin. Czy jest jeszcze miejsce w ogóle miejsce dla kolejnego gracza?

Na ile Re Grip okaże się sukcesem, przekonamy się najwcześniej w kwietniu. To właśnie wtedy, w nieujawnionej jeszcze cenie, opaska ta trafi do sprzedaży na terenie Ameryki Północnej.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA