REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Operatorzy

Nowa oferta T-Mobile może być świetna, o ile wybierzesz właściwą opcję

Już od najbliższego poniedziałku będziemy mogli skorzystać z nowej oferty rodzinnej w T-Mobile. Do podstawowego abonamentu można dołączyć nawet cztery dodatkowe karty SIM, co pozwala oszczędzić trochę pieniędzy.

T-Mobile nie działa
REKLAMA
135 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Nowe oferty rozpoczynają się od kwoty 29,99 zł bez telefonu (39,99 zł z telefonem), w której otrzymamy możliwość nielimitowanego komunikowania się wewnątrz sieci, do pozostałych sieci 200 minut i 100 MB transferu danych. Czytając parametry najtańszej wersji mam wrażenie, że w komunikacie prasowym błędnie podano ofertę sprzed kilku lat. W podobnej kwocie możemy mieć już dużo lepsze konfiguracje u konkurencji.

Nieco lepiej przedstawia się taryfa za 39,99 zł (49,99 zł z telefonem), która oprócz nielimitowanych rozmów w T-Mobile i 300 minut do innych sieci umożliwia nielimitowane wysyłanie SMS-ów do wszystkich i 250 MB transferu danych. Wciąż jest to mało atrakcyjna oferta.

t-mobile

Z zalet oferty rodzinnej skorzystamy w wyższych taryfach

W taryfach “Comfort”, “Relax” i “Max” można dokupić maksymalnie 4 karty SIM. Za każdą dodatkową kartę należy zapłacić 30 zł miesięcznie. Najlepszym wyborem wydaje się tutaj oferta za 59,99 zł (69,99 zł z telefonem). W ramach tego abonamentu mamy prawdziwy no-limit w kraju, 3 GB pakietu danych i dodatki, np. pakiet nawigacji NaviExpert na całość trwania umowy.

Dla tych klientów, którzy wybiorą ofertę rodzinną, T-Mobile będzie proponował także dodatkową kartę przeznaczoną do Internetu mobilnego. Limit miesięczny 25 GB i router WiFi w cenie 29,99 zł.

REKLAMA

W przypadku niższych abonamentów zdecydowanie bardziej opłaca się wybór oferty na kartę. Atrakcyjność pozostałych propozycji będziemy mogli w pełni ocenić, gdy poznamy już ceny dostępnych telefonów. Obecnie wiemy jedynie, że w ofercie pojawią się najnowsze flagowce, a telefon z LTE będzie można nabyć od 9 zł.

* Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA