Tech  / News

Jeśli ze wszystkich niesamowitych reklam z Super Bowl masz obejrzeć jedną, to niech to będzie ta

Super Bowl to nie tylko jedno z największych wydarzeń sportowych na świecie, lecz także festiwal najlepszych i najdroższych reklam puszczanych w amerykańskiej telewizji w przerwach. Niełatwo się wyróżnić, bo nad kreacjami pracują najtęższe marketingowe głowy świata. Ta reklama zdecydowanie wybija się jednak w gąszczu innych dość podobnych do siebie kreacji.

Tak, wiem - reklam nie powinno się oceniać en face. Każda produkcja jest bowiem przygotowywana w taki sposób, aby przemawiała do grupy docelowej, a recenzent nie zawsze się w niej znajduje. Jednak reklamy podczas Super Bowl to trochę takie targowisko próżności. Chodzi o to, by zachwycić jednak największą liczbę odbiorców, niekoniecznie li tylko znajdującą się w tzw. grupie docelowej. Licząc też oczywiście na wirusowe rozprzestrzenianie się kreacji w mediach społecznościowych.

Nie będę Wam psuł zabawy i nie powiem co reklamuje ów krótki film promocyjny. Warto jednak obejrzeć do końca. Na mnie spot zrobił wielkie wrażenie. Największe ze wszystkich tegorocznych reklam Super Bowl. A obejrzałem je chyba wszystkie.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst