Spiders Web  / News

Od teraz nasze najlepsze felietony, recenzje i artykuły możesz czytać bez dostępu do Internetu - rusza Spider's Web /magazyn

181 interakcji
dołącz do dyskusji

Od pewnego czasu chodził nam po głowie pomysł, aby oddzielić nasze najlepsze felietony, wywiady oraz recenzje sprzętu od innych treści, które pojawiają się na łamach Spider's Web. Wiemy, że w natłoku informacji o charakterze newsowym oraz autorskich komentarzy do bieżących wydarzeń ze świata nowych technologii i nauki, potrafią wam umknąć niektóre ciekawe publikacje. Dlatego też przygotowaliśmy Spider's Web /magazyn.

Na stronie głównej Spider's Web każdego dnia pojawia się ponad dwadzieścia publikacji, z których część stanowią teksty newsowe. Nie chcemy z nich rezygnować, gdyż zdajemy sobie sprawę, że zaglądacie do nas nie tylko po opinie i analizy, ale również po świeże informacje. My też lubimy dobre wiadomości oraz gorące newsy, więc nie zamierzamy takich wpisów traktować po macoszemu. Zauważamy jednak, że wraz ze wzrostem liczby codziennych publikacji na Spider's Web trudniej jest wam wyłapać najważniejsze publikacje, obszerne recenzje, dogłębne analizy i ciekawe felietony.

magazyn-spidersweb-flipboard

Dlatego też, aby ułatwić Czytelnikom Spider's Web dostęp do najważniejszych treści, działamy dwutorowo. Już niebawem wprowadzimy kilka zmian na stronie głównej, które pomogą nam promować najlepsze publikacje, a wam ułatwią ich odnalezienie. Równolegle do zmian związanych z ekspozycją treści na stronie głównej naszego serwisu uruchamiamy drugie narzędzie, które pozwoli na odfiltrowanie najlepszych publikacji przygotowanych przez naszych blogerów.

Tym narzędziem jest Spider's Web /magazyn.

Spider's Web /magazyn powstaje w oparciu o usługę Flipboard, która dostępna jest na wszystkie najpopularniejsze systemy mobilne, a od wczoraj również z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

W magazynie Spider's Web znajdziecie tylko najciekawsze publikacje naszych blogerów. Nie będzie tam newsów i ciekawostek a sam rdzeń Spider's Web, czyli mocne treści blogowe.

spidersweb-magazyn-flipboard

To nie wszystko. Wykorzystując funkcjonalność Flipboarda zdecydowaliśmy się na udostępnienie w Spider's Web /magazynie wszystkich tekstów w pełnej formie. Nie natraficie więc na odnośniki "czytaj więcej/dalej", które będą wyrzucały z aplikacji i przekierowywały do przeglądarki. Co za tym idzie, wszystkie felietony i recenzje znajdujące się w magazynie Spider's Web możecie pobrać do pamięci urządzenia (Flipboard ma taką funkcję) i przeczytać później, już bez konieczności łączenia się z Internetem.

Mamy nadzieję, że zawartość Spider's Web /magazynu przypadnie wam do gustu i będziecie do niego chętnie zaglądali.

Do przeczytania!

Aktualizacja, 07.01.2016 r.:

Minął blisko rok od wdrożenia "Spider's Web /magazynu". Przez ten czas Flipboard nie został znaczącym źródłem ruchu, ani też nie czytaliście w ten sposób Spider's Web.

Chętnie wybieracie za to inne kanały. Stale rośnie liczba subskrybentów kanałów RSS, fanów na Facebooku i obserwujących na Twitterze. Dlatego podjęliśmy decyzję, że nie będziemy dłużej prowadzić magazynu w usłudze Flipboard.

Osoby zainteresowane czytaniem Spider's Web w aplikacji Flipboard informujemy jednak, że istnieje możliwość dodania naszego kanału RSS do źródeł informacji w FB. aby tego dokonać należy:

Wybrać w menu wyszukiwarkę
Wybrać w menu wyszukiwarkę
Wyszukać domenę "spidersweb.pl"
Wyszukać domenę "spidersweb.pl"
Przejść do części z serwisami społecznościowymi
Przejść do części z serwisami społecznościowymi
Wybrać nasz kanał RSS i subskrybować go
Wybrać nasz kanał RSS i zasubskrybować go
przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst