Operatorzy  / News

Play wraca do Stanu Darmowego! Znów można dzwonić i SMS-ować do innych osób w sieci za darmo

Play zaprezentował swoją nową-starą ofertę. Czwarty polski operator komórkowy zdecydował się nawiązać do oferty sprzed pięciu lat i ponownie wprowadził Stan Darmowy.

Dzięki tej ofercie każdy klient Play, niezależnie od tego czy ma ofertę na kartę, na abonament, czy firmową, będzie mógł rozmawiać z innymi osobami mającymi numer w tej sieci za darmo.  Także do RedBull Mobile i innych operatorów wirtualnych współpracujących z Play. Jeśli dopiero podpiszecie umowę z tym operatorem, będziecie mieć tę usługę uruchomioną automatycznie.

Jeśli jednak już macie numer w Play, możecie włączyć tę ofertę za pomocą kodu *188#, w Play24, podczas wizyty w salonie lub podczas rozmowy z biurem obsługi klienta.

Play nie włączył Stanu Darmowego wszystkim klientom, ponieważ musi mieć zgodę na zmianę oferty, nawet korzystnej. Będzie jednak szeroko komunikować tę promocję. Usługa nie będzie działać w ofertach, które już nie są dostępne na rynku, ale te zawsze możecie zmienić na nowe, za darmo. Oferta nie jest też dostępna w ofertach, gdzie ważność konta wynosi rok. Nie dziwi mnie to jednak, gdyż firma ta, jak każda inna, musi jakoś zarabiać.

W zamian za to fioletowy operator zniósł konieczność doładowywania konta w ofertach rocznych. Od teraz w celu przedłużenia ważności konta o kolejny rok, wystarczy wpisać  w telefonie odpowiedni, darmowy kod. Twarzami kampanii zostaną Anna Mucha oraz znany z innych reklam Play Kuba Wojewódzki. Więcej informacji na temat oferty możecie znaleźć na stronie www.play.pl/standarmowy. Kampania i oferta startuje od dzisiaj.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst