REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Foto

Perfect Effects 9 do zaawansowanej edycji zdjęć pobierzesz teraz za darmo!

OnOne przygotowało świetną promocję na program Perfect Effects 9 w edycji Premium Edition. To narzędzie do zaawansowanej edycji zdjęć możesz pobrać zupełnie za darmo, podczas gdy w standardowej dystrybucji program kosztuje ok. 230 zł.

Perfect Effects 9 do zaawansowanej edycji zdjęć pobierzesz teraz za darmo!
REKLAMA
338 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Perfect Effects to program do obróbki zdjęć, w którym znajdziesz setki ciekawych presetów i filtrów, których elementy składowe możesz dowolnie edytować. Możliwości programu są naprawdę duże, a efekty są bardzo wysokiej jakości. Teraz program możesz pobrać za darmo, podczas gdy w standardowe dystrybucji kosztuje on 60 dol. To spora okazja, szczególnie, że promocja dotyczy najnowszej wersji tego narzędzia.

Program obsługuje warstwy, dzięki czemu można łączyć różne efekty i to z uwzględnieniem stopnia przezroczystości jak i sposobu mieszania. Perfect Effects 9 obsługuje także maski, i to zarówno w formie pędzla jak i gradientów. Jest tu także sporo ciekawostek i użytecznych drobnostek, jak np. możliwość zdefiniowania środka winiety. Perfect Effects 9 bez problemu radzi sobie również z RAW-ami.

perfect-effects-3

Jeśli te opcje wydają ci się zbyt skomplikowane, możesz skorzystać z gotowych presetów i filtrów. Najciekawsze możesz dodawać do listy ulubionych. Program ma ogromne możliwości, ale niestety jest zasobożerny. Na moim komputerze z procesorem i5 i 8 GB RAM Perfect Effects 9 działa znacznie wolniej, niż chociażby Lightroom 5.7.

Perfect Effects 9 za darmo dla użytkowników serwisu 500 px

Darmowa wersja programu jest przeznaczona dla użytkowników serwisu 500px, ale w rzeczywistości program może pobrać każdy, nawet osoby bez konta w tym serwisie. Jeśli chcesz czuć się fair, zawsze możesz założyć bezpłatne konto. Polecam, bo 500px jest stroną wartą uwagi.

perfect-effects-2

Aby pobrać darmową wersję programu, wystarczy udać się na promocyjną stronę OnOne, podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i kraj. Po kliknieciu przycisku „Get it now” pojawi się klucz licencyjny upoważniający do używania programu na dwóch komputerach. Pod kluczem znajdują się odnośniki do plików instalacyjnych w wersji na system Windows (7, 8) i Mac OS X (10.8, 10.9, 10.10). Uwaga – obsługiwane są tylko systemy w wersji 64-bitowej.

Do pracy wymagany jest komputer z procesorem klasy Intel Core 2 Duo, Xeon lub lepszym. Producent zaleca także 8 GB pamięci RAM oraz kartę graficzną kompatybilną z OpenGL 4.0 z dedykowaną pamięcią 1 GB.

Perfect Effects 9 działa jako wersja samodzielna a także jako plugin do następujących programów:   Adobe Photoshop (CS6, CC, CC 2014), Adobe Photoshop Elements (11, 12, 13), Adobe Photoshop Lightroom (4 lub 5) oraz Apple Aperture w wersji 3.5.

Jeśli nie wiesz jak wykorzystać możliwości Perfect Effects 9, OnOne ma odpowiedź

Bardzo miłym dodatkiem ze strony producenta jest cały zestaw tutoriali w formie filmów. Znajdziesz je na specjalnie przygotowanej stronie. Filmów jest kilkadziesiąt i trwają one od około 2 do 20 minut. Możesz także skorzystać z pełnego podręcznika użytkownika, który znajdziesz na tej stronie.

5 najciekawszych efektów znajdziesz na poniższym filmie Matta Kloskowskiego.

REKLAMA

Zdecydowanie polecam zapoznać się z tym programem!

*Zdjęcie główne: Shutterstock.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA