Sprzęt  / News

O twoim starym… pececie - Spider's Web TV #9

159 interakcji
dołącz do dyskusji

Witajcie w dziewiątym, a trzecim z moim udziałem, odcinku Spider’s Web TV. Jak zwykle możecie spodziewać się kilku ciekawych faktów okraszonych suchymi żartami. Zapraszam do oglądania!

Dziś chcę powiedzieć kilka słów o komputerach. Nie liczcie jednak na zanudzanie was gigahercami, megabajtami i liczbami rdzeni. Postanowiłem podejść do tematu mniej konwencjonalnie i zaprezentować kilka ciekawostek, które mogą zdziwić nawet osoby od dawna interesujące się komputerami.

Chcecie przykładów? Proszę bardzo!

Czy wiedzieliście, jaką powierzchnię zajmował pierwszy komputer? Jak początkowo miała nazywać się mysz oraz jak wydajnym komputerem jest… wasz mózg? Jeśli nie, polecam obejrzenie tego odcinka. Z kolei jeżeli fakty te były już wam znane, możecie w ten sposób utrwalić swoją wiedzę.

Nalegam też do zostawiania komentarzy, także negatywnych. Od razu mówię, że staram się mówić wyraźniej, a z moją tzw. prezencją walczę za pomocą diety i ćwiczeń. Niestety, ten proces musi potrwać, więc póki co musicie mnie oglądać właśnie takiego. Dlatego od razu mówię, proszę nie regulować odbiorników!

Sprawdź również: Poprzednie odcinki Spider's Web TV

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst