RTV  / News

Nie wiesz czy warto kupić Cyfrowy Polsat? Możesz to przetestować za darmo

Mnogość programów w ofercie operatorów satelitarnych jest bardzo kusząca. Jeśli z jakichś powodów zastanawiasz się, czy warto podpisać umowę na taką telewizję, teraz możesz to sprawdzić. Cyfrowy Polsat daje ci 10 dni na bezpłatne testy.

Cyfrowy Polsat właśnie wprowadził nową formę promocji, która ma na celu przyciągnąć do platformy więcej klientów. Możesz teraz bezpłatnie testować Cyfrowy Polsat przez 10 dni. Warunkiem jest podpisanie umowy z operatorem w autoryzowanym punkcie sprzedaży. Takich punktów na terenie całego kraju jest prawie 1400, a kompletny wykaz adresów znajdziesz na stronie Cyfrowego Polsatu.

Przez 10 dni od podpisania umowy możesz sprawdzić, czy usługa spełnia twoje oczekiwania i czy odpowiada ci oferta kanałów. Do testowania możesz wybrać dowolny pakiet z oferty CP. Jeżeli zrezygnujesz z umowy w ciągu 10 dni od jej podpisania, nie poniesiesz żadnych konsekwencji związanych z zerwaniem umowy.

cyfrowy-polsat

To ciekawa akcja promocja, która może przynieść platformie CP sporo nowych klientów. I choć nikt nie mówi tego otwarcie, to oferta bezsprzecznie celuje w abonentów innych platform satelitarnych i kablowych, którzy obawiali się porzucenia swojego operatora i szukania nowych ofert u konkurencji. Z drugiej strony może to również być pułapka na klienta, który może zapomnieć o rozwiązaniu umowy w czasie 10 dni.

Oferta Cyfrowego Polsatu może być także odpowiedzią nastawioną na poprawę wizerunku CP po ostatnich decyzjach Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. UOKiK nakazała Polsatowi usunąć niezgodne z prawem zapisy z umów operatora. Chodziło m.in. o zapis dotyczący automatycznego przedłużania umów na kolejny okres tej samej długości, nawet w sytuacji, gdy konsument nie deklarował takiej chęci. Obecnie zakwestionowane zapisy zniknęły z umów, a po upływie okresu podstawowego umowy, przechodzi ona na umowę zawartą na czas nieoznaczony. Klient ma wówczas jednomiesięczny okres wypowiedzenia.

Konkurencyjna platforma nc+ na razie nie ma w ofercie podobnej promocji. Co prawda w nc+ można skorzystać z Telewizji HD na kartę, gdzie nie ma umowy, a pierwszy miesiąc jest darmowy, jednak pakiet startowy zawiera również dekoder, a jego cena wynosi ok. 200 zł.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst