Tech  / News

Motorola Moto E drugiej generacji bez tajemnic

Największe firmy produkujące smartfony mają problem z utrzymaniem w tajemnicy wyglądu i specyfikacji swoich najnowszych i najbardziej medialnych modeli. Czasem jednak do sieci wyciekną materiały dotyczące smartfonów z niższej półki cenowej, jak chociażby drugiej generacji Motoroli Moto E.

Smartfon Motorola Moto E był udanym modelem z niskiej półki cenowej, a producent chce by jego następca również zachęcił użytkowników do zakupu. Oficjalnej premiery jeszcze nie było, ale informacje o produkcie trafiły na podstronę sieci sklepów Best Buy, o czym informuje GSM Arena.

źródło: GSM Arena.
źródło: GSM Arena

Smartfon, chociaż z niskiej półki cenowej, nie będzie malutkim urządzeniem. Producent zdecydował się na 4,5-calowy ekran o rozdzielczości qHD (960 na 540 pikseli). To nieco więcej niż rok temu, kiedy użyto panelu 4,3-calowego. Urządzenie ma wymiary 130 x 67 x 11,9 mm i waży 143 gramy.

Pozostałe parametry w specyfikacji Moto E nie też nie zachwycają. Motorola wyposażyła swój smartfon w 8 GB pamięci podręcznej i 1 GB pamięci RAM. Za działanie procesora ma odpowiadać procesor Qualcomm Snapdragon 400, a zdjęcia wykonywane będą przez 5-megapikselowy aparat z LED-em.

źródło: GSM Arena
źródło: GSM Arena

Pokazana w witrynie Best Buy Motorola Moto E była modelem w wersji 4G przeznaczonym dla prepaidowych klientów operatora Sprint. Cena sprzętu wynosi 100 dol. bez jednego centa w wariancie prepaid, czyli bez abonamentu. Data oficjalnej premiery Motoroli Moto E 2015 nie jest jeszcze znana.

--

Grafika główna pochodzi z serwisu Shutterstock.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst