Spiders Web  / News

O tym jak zostałem wikingiem

Gdy byłem dzieckiem zaczytywałem się w historii Wikinga Thorgala. Z wypiekami na twarzy czekałem na kolejny odcinek niesamowitego komiksu Rosińskiego i van Hamme’a publikowanego w „Świecie Młodych” przeżywając każdą niełatwą przygodę szlachetnego Wikinga. Dziś mogę o sobie powiedzieć, że… sam jestem Wikingiem!

Z Mobile Vikings współpracujemy od pół roku. Wybrani blogerzy Spider’s Web do pracy wykorzystują mobilny internet LTE od Vikingów i starają się opisywać zalety korzystania z naprawdę ciekawego planu taryfowego Mobile Vikings. Teraz rozszerzamy tę współpracę także o działania z wykorzystaniem mojego wizerunku.

Spokojnie - nie będzie zalewu wikingowymi reklamami Spider’s Weba, nie przemalujemy naszego bloga w barwy marki Wikingów, nie będziemy też przekonywać, że Mobile Vikings to jedyna dostępna w Polsce sieć telefonii komórkowej. Będzie za to sporo ciekawych aktywności, na których skorzystać będą mogli zarówno Czytelnicy Spider’s Web, jak i klienci Mobile Vikings.

10941724_981785725183290_1741525139_n

Uważam zresztą, że Spider’s Web i Mobile Vikings to kapitalne połączenie. Tak jak Spider’s Web, tak i Mobile Vikings nie jest największym podmiotem na swoim rynku, a mimo to o obu markach jest całkiem głośno. Tak jak Spider’s Webowi, tak i Wikingom wieszczono na początku działalności rychły upadek, a mimo to oba podmioty świetnie sobie radzą na bardzo konkurencyjnych rynkach. Wspólne działania powinny nas jeszcze bardziej wzmocnić!

Tak naprawdę, to cieszę się podwójnie. Przeżywając przygody Thorgala za młodu, zawsze wyobrażałem sobie, że jestem jednym z Wikingów. Dziś mogę powiedzieć, że tak się stało.

#Proud2BeAViking

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst