Budownictwo  / News

To będzie najnowocześniejszy stadion w Polsce

Po co idzie się na Łazienkowską? Oczywiście po to, by oglądać występy Legii. Ale to nie wszystko! Już niebawem będzie można wybrać się na warszawski stadion, by zobaczyć, jak nowoczesny może być polski obiekt sportowy.

Legia Warszawa oraz Ericsson podpisały bowiem sześcioletnią umowę, która zapewni kibicom stołecznego klubu możliwość korzystania z najwyższego standardu sieci Wi-Fi oraz wielu nowych usług, które poznamy w przeciągu kilku miesięcy. Umowa ta przewiduje, że Legia Warszawa udostępni swój obiekt Ericssonowi, który nie tylko zaplanuje, zaprojektuje i podłączy stadion do sieci, ale też będzie regularnie dbać o to, by Wi-Fi oraz wszystkie bazujące na jego bazie usługi działały tak, jak powinny.

Dzięki temu kibice wojskowych będą mogli nie tylko oglądać swoich ulubieńców, ale też promować swój klub korzystając z mediów społecznościowych.

Transakcja ta będzie opłacalna dla obu stron, o czym świadczą komentarze Jakub Szumielewicza, Wiceprezesa Legii Warszawa jak też Olivera Kanzi, dyrektora zarządzającego w firmie Ericsson. Przedstawiciel Legii jest zadowolony, że Łazienkowska 3 zmiani się nie tylko w najnowocześniejszy obiekt sportowy w Polsce, ale też jeden z najbardzie innowacyjnych w Europie. Z kolei reprezentant Ericssona traktuje modernizację stadionu jako inwestycję, dzięki której inne kluby będą mogły dostrzec korzyści płynące z posiadania takiego obiektu i też zdecydują się na podłączenie swoich obiektów do sieci.

00126_2

Jestem bardziej niż pewien, że rozwiązanie to bardzo szybko się przyjmie. Gdy kibice innych klubów zobaczą, jak to rozwiązanie działa w Warszawie, szybko zechcą korzystać też je mieć na swoim stadionie. Jeśli za jego pomocą będzie możliwe promowanie klubu oraz sprzedawanie przekąsek, słowem zarabianie, do wdrożenia inteligentnych rozwiązań będą też dążyć same kluby. Z kolei Ericsson otrzyma rynek zbytu na swoje technologie. Na jego wdrożeniu skorzysta każdy.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst