Sprzęt  / News

Jaki smartfon za 500 zł? - Spider's Web TV #11

421 interakcji
dołącz do dyskusji

Pierwsze dziesięć odcinków już za nami! Teraz pozostaje tylko iść za ciosem i dalej serwować Wam kolejne porcje ciekawostek i informacji często, gęsto przeplatanych sucharami.

Dzisiaj poruszymy temat smartfonów, a konkretnie najtańszych z nich. Mimo że każdy chciałby mieć najnowszego iPhone’a lub Samsunga Galaxy, to większość z nas ma ograniczony budżet, który nie przewiduje wydania 3000 zł na smartfon. Dlatego musimy szukać znacznie tańszych sprzętów, kosztujących kilka razy mniej.

Tym razem na celownik wzięliśmy urządzenia kosztujące mniej niż 500 zł. Czy w tej cenie da się nabyć dobry smartfon? Jak najbardziej. Modeli takich nie ma zbyt wiele, ale dysponując nawet tak ograniczonym budżetem zarówno miłośnicy Androida, jak też Windows Phone’a znajdą coś dla siebie. Problem pojawia się dopiero, jeśli chcecie w tej cenie kupić iPhone'a, bo za 500 zł można pozwolić sobie co najwyżej na bilet w dwie strony do Drezna i patrzenie przez szybę na najnowsze urządzenia z logiem nadgryzionego jabłka.

Zapraszam Was do obejrzenia materiału, który powstał przy współpracy z firmą YT360.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst