1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Sprzęt

Nawigacja Here stała się jeszcze lepsza! Zarówno na Windowsie jak i na Androidzie

Należąca do Nokii firma Here radzi sobie niezmiennie fenomenalnie i nadal inwestuje w swój rozwój. Zwłaszcza teraz, po otwarciu się na miliony użytkowników Androida. Dziś wszystkich użytkowników tych map czeka miła niespodzianka.

Nawigacja Here stała się jeszcze lepsza! Zarówno na Windowsie jak i na Androidzie
100 interakcji
dołącz do dyskusji

Here Maps nie zamierza się uginać pod dominacją Google Maps czy map Apple’a i cały czas się rozwija. Kilka godzin temu opublikowano aktualizację, dzięki której ta znakomita usługa stała się jeszcze lepsza. Osoby, które nie zdecydowały się trzymać map w pamięci posiadanego przez nich urządzenia nie muszą robić nic. Te, które wykorzystały zaletę Here w postaci możliwości pobrania map offline, powinni te mapy zaktualizować.

Dzięki aktualizacji poprawione zostały algorytmy nawigacji zakręt-po-zakręcie, zwiększono precyzję w odzwierciedleniu na mapie zbiorników wodnych oraz linii transportu publicznego. Dokonano też oczywistych aktualizacji kartograficznych, by uwzględnić zmiany zachodzące na świecie.

wp_ss_20150212_0001

Użytkownicy Here na Androidzie otrzymają powiadomienie o dostępności nowych map. Jeżeli je przegapili, w lewej dolnej części interfejsu aplikacji pojawi się informacja o dostępności nowych map.

Użytkownicy Here dla Windows w wersji PC by dokonać aktualizacji powinni kliknąć w „Zarządzaj mapami” w lewym górnym rogu. Wersję na smartfony można zaktualizować wchodząc w ustawienia systemu, tam Aplikacje a następnie Mapy.