Tech  / News

Odbierz prezent: 100 GB darmowego miejsca w OneDrive - promocja w końcu dostępna w Polsce

271 interakcji
dołącz do dyskusji

Miejsca w chmurze nigdy nie jest za dużo! Doskonale wie o tym każdy, kto tak jak ja, trzyma wszystkie swoje dokumenty właśnie na dysku sieciowym. Teraz pojawiła się kolejna okazja, by absolutnie za darmo zwiększyć pojemność swojej chmury. Wszystko dzięki ciekawej promocji Microsoftu.

Firma z Redmond oferuje bowiem 100 GB dodatkowej przestrzeni na dysku w chmurze OneDrive na dwa lata i to bez jakichkolwiek opłat. By skorzystać z tej promocji, konieczne jest kliknięcie tutaj i przyznanie aplikacji OneDrive Preview uprawnień do automatycznego logowania, przeglądania naszego profilu, listy kontaktów, dokumentów i zdjęć, dostępu do naszej skrzynki email oraz dodawania i zabierania dodatkowej przestrzeni na wspomnianym dysku.

przechwytywanie2

Czy jest to wysoka cena za dodatkowe 100 GB miejsca na dwa lata? Uważam, że nie i sam już skorzystałem z tej promocji, bo choć podobne okazje trafiają się regularnie, to jednak niezbyt często. Korzystając z ich kolejnych odsłon na stałe zapewniamy sobie kilka lub nawet kilkanaście razy większą pojemność dysku niż ta początkowo udostępniona przez Microsoft.

Promocję tę polecam zwłaszcza posiadaczom tabletów z Windowsem, na których OneDrive może być całkiem dobrym zamiennikiem znanych z większych komputerów dysków o dużej pojemności.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst