Technologie  / News

Amazon ma dla użytkowników Androida piękny prezent - pobierz za darmo 37 aplikacji wartych ponad 400 zł

Dla zdecydowanej większości osób korzystających z urządzeń z Androidem, najczęściej używanym - bo proponowanym domyślnie - sklepem jest bez wątpienia Google Play. Z innych nie korzysta się zbyt często, ale mimo wszystko warto mieć je zainstalowane chociażby na wszelki wypadek. Na przykład promocji, które w miarę regularnie prezentuje Amazon - dziś chociażby możemy dzięki jego gestowi zaoszczędzić ponad 400 zł. 

Warunków specjalnych nie ma oczywiście żadnych, tak jak było i wcześniej. Wystarczy, że posiadamy zainstalowany na naszym urządzeniu sklep Amazona i posiadamy w nim konto. Jeśli spełniamy te niezbyt wygórowane wymagania, do naszej dyspozycji oddawane jest w sumie prawie 40 aplikacji i gier, za które normalnie przyszłoby nam sporo zapłacić.

Zrzut ekranu 2015-02-12 13.50.54

Oczywiście nie każda z nich musi się nam koniecznie przydać, więc oszczędności nie muszą być tak duże, jak wspomniano na początku, ale pośród mniej popularnych pozycji, znajdziemy tutaj co najmniej kilka wartych uwagi perełek. Do tych z całą pewnością zalicza się chociażby Runtastic w wersji PRO (normalnie 4,99 dol.), Office Suite Professional 8 (normalnie 19,99 dol.), Shazam Encore (normalnie 4,99 dol.), czy kilka gier, z Doodle Jump, Cut the Rope: Experiments na czele.

Nawet skupiając się tylko na tych propozycjach, musielibyśmy uszczuplić nasz portfel o dobrych kilkadziesiąt złotych. Tutaj mamy je całkowicie za darmo.

Warto zresztą przyjrzeć się pozostałym propozycjom. Chociażby pełna wersja Sleep for Android, która w Google Play zanotowała pomiędzy 10 a 50 mln (!) pobrań, teraz nie kosztuje nic, podczas gdy zazwyczaj trzeba zapłacić co najmniej 4,45 dol.

Niestety nic co dobre, nie trwa długo. Promocja, o której jako jeden z pierwszym poinformował serwis Android Central, trwa zaledwie do 14 lutego, wiec zdecydowanie warto się pospieszyć. W końcu nigdy nie wiadomo, która z pozostałych z 37 aplikacji może się okazać niesamowicie potrzebna.

Pełną listę aplikacji (dla brytyjskiego oddziału Amazona) można odnaleźć pod tym adresem.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst