1. SPIDER'S WEB
  2. Gry
  3. Tech

Mamy do rozdania 20 biletów na finały Intel Extreme Masters 2015 w katowickim Spodku! [wyniki]

Najciekawsze polskie święto związane z grami już niebawem! Za kilkanaście dni rozpoczną się finały największej europejskiego wydarzenia e-sportowego i jak zwykle mamy dla was niezwykle cenne wejściówki. Spider’s Web jako patron medialny Intel Extreme Masters przygotowało dla swoich czytelników 20 biletów, które niebawem wam rozdamy. Wystarczą nam wasze komentarze.

Mamy do rozdania 20 biletów na finały Intel Extreme Masters 2015 w katowickim Spodku! [wyniki]
483 interakcji
dołącz do dyskusji

Wejście na finały Intel Extreme Masters 2015 jest w pełni darmowe. Trwające od 12 do 15 marca komputerowe igrzyska to jednak wydarzenie tak duże, że nawet hala katowickiego Spodka oraz przylegającego Międzynarodowego Centrum Kongresowego nie wystarczy, aby pomieścić wszystkich zainteresowanych. Ze względu na komfort gości oraz przepisy bezpieczeństwa organizatorzy wprowadzają limity odwiedzających, którzy jednocześnie znajdą się w obiekcie. Kiedy mówimy o limitach, od razu pojawia temat kolejek oraz długiego wyczekiwania na wejście. Nierzadko w deszczu, czego byliśmy świadkami rok temu.

intel extreme masters 2015 4

Spider’s Web lubi ułatwiać swoim czytelnikom życie. Z tego powodu przygotowaliśmy dla was 20 biletów, dzięki którym wejdziecie na finały Intel Extreme Masters 2015 jak prawdziwi VIP.

Co widzieliśmy rok temu, łańcuchy zainteresowanych graczy ciągnęły się przez dziesiątki metrów (naprawdę nie przesadzam) z kolei okres oczekiwania na wejście sięgał w krytycznych momentach nawet 6 godzin. Dzięki biletom możecie skorzystać ze specjalnego, bocznego wejścia dla zasłużonych, bez stania w jakiejkolwiek kolejce. Niestety, biletów mamy jedynie 20, z kolei czytelników Spider’s Web – około 1,4 miliona miesięcznie.

Z tego powodu postanowiliśmy zmienić formułę, jaka obowiązywała rok temu. Wtedy rozdawaliśmy bilety tym, którzy zdążyli napisać komentarz jak najwcześniej. Dzisiaj trzeba postarać się nieco bardziej. Prosimy was, abyście przekonali redakcję oraz organizatorów imprezy, że to właśnie wam należy się wejście na finały Intel Extreme Masters 2015.

intel extreme masters 7

Przekonajcie nas do tego w komentarzach. Forma jest absolutnie dowolna, z kolei my wybierzemy najciekawsze wpisy. Ich autorzy otrzymają na skrzynkę mailową specjalny kod aktywacyjny w serwisie Ticketpro, który zamienicie na jednodniowy bilet wstępu. O wynikach konkursu poinformujemy za tydzień, to jest 25 lutego 2015 roku. Pozostaje mi życzyć wam powodzenia. Liczę, że zobaczymy się na miejscu.

Spider’s Web jako patron medialny pojawi się w katowickim Spodku w silnym, reprezentatywnym składzie relacjonując to wyjątkowe wydarzenie dla naszych czytelników.

WYNIKI KONKURSU

Przede wzystkim chcielibyśmy podziękować wszystkim biorącym udział w naszym konkursie. Liczba waszych komentarzy przerosła nasze oczekiwania. Gdyby to zależało od nas, rozdalibyśmy ponad 200 biletów. Niestety, ich liczba jest ściśle ograniczona i redaktorzy Spider's Web musieli dokonać bolesnej selekcji. Mimo wszystko liczymy, że na finałach Intel Extreme Masters 2015 zobaczymy się z wami wszystkimi. Oto lista internautów, którzy otrzymają na swoje skrzynki e-mail kody aktywacyjne biletów w serwisie Ticketpro:

Balbinka Kiwacz, WellPlayed94, Adam, Monek, Joanna P-k, Kristopher38, Kazimierz Tyczyński, Amberk, Krzysztof Szewczyk, Ewelina Przywara, Anna de Ruyter, menelekt, MAT50N, Małgorzata Kolasa, patzubkow, TymolMotylxD, Szyszak Sziszhaq Szyszka, Marcin Kołek, Anonim Nieznany oraz Szymon Gugala.

UWAGA – otrzymane bilety należy aktywować w serwisie Ticketpro do końca lutego! Kody będziemy dystrybuować na skrzynki e-mail połączone z kontem Disqus/wpisywane w formularzu komentarza. Upewnijcie się więc, że podajecie nam poprawny adres.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
Aktualizacja: 3 dni temu