REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Wspomóż Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Bez wychodzenia z domu

Wbrew temu, co w ostatnich dniach mówią różnego rodzaju “autorytety” Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy warto wspierać. Co więcej, można to robić, jeśli ze względu na niekorzystną aurę nie chcecie opuszczać własnych czterech kątów, a nawet, gdy nie macie pieniędzy. Wystarczy poświęcenie kilkunastu sekund na skorzystanie z odpowiednich stron internetowych.

11.01.2015
14:00
Wspomóż Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Bez wychodzenia z domu
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszą, najbardziej oczywistą możliwością, jest kupienie kilku rzeczy na specjalnych aukcjach internetowych, z których wpływ dociera w całości do Wielkiej Orkiestry Codziennej Pomocy. Możecie znaleźć przedmioty zarówno należących do zwykłych użytkowników, jak też bardziej rozpoznawalnych osób, takich jak aktorzy czy youtuberzy. Można tam też trafić na wiele ciekawych, wręcz niecodziennych przedmiotów. Należy do nich chociażby wystawiony przez sieć Play pierwszy w Polsce egzemplarz smartfonu Samsung Galaxy Note Edge.

wosp-1030×988

 Jeśli z różnych powodów nie możecie przeznaczyć nawet kilku złotych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy (pozdrawiam studentów), a mimo to chcecie ją wspomóc, odpalcie Twittera i zamieśćcie na nim wpis z hashtagiem #‎MasterCardGrazWOSP‬. Za każdego takiego tweeta MasterCard przeznaczy 5 zł na WOŚP. Pamiętajcie, że z każdego konta tylko jedna taka wiadomość będzie liczona. Zalewając swoje konto wiadomościami oznaczonymi tym hashtagiem i tak zapewnicie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy tylko 5 zł. Retweety i wzmianki też nie są dodatkowo liczone.

Kolejnym sposobem na zapewnienie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy jest wejście na tę stronę internetową i… napędzenie wiatraczka poprzez dmuchnięcie w mikrofon lub wykonanie ruchu myszą. W ten sposób można “wykręcić” sporą sumę, w moim przypadku było to niemal 10 złotych. Z tej strony możecie korzystać raz dziennie, nie tylko dziś. Pamiętajcie tylko, by nie korzystać z trybu prywatnego, który umożliwia korzystanie z witryny wielokrotnie w ciągu jednego dnia! Play by sobie tego nie życzył.

REKLAMA
Screenshot 2015-01-11 at 12.44.40

 A oprócz tego zachęcamy, by jednak wyjść z domu i wrzucić do skarbonki chociaż kilka złotych lub wspomóc akcję odpowiednim przelewem. Być może w ten sposób pozbawisz się batonika lub puszki Coli, ale w zamian za to wesprzesz opiekę nad osobami najmłodszymi i najstarszymi. Tymi, którzy tego najbardziej oczekują.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA