Gry  / News

The Witcher Battle Arena za darmo na Androida oraz iOS. Można już pobierać

175 interakcji
dołącz do dyskusji

Doczekaliśmy się! Gra The Witcher Battle Arena wylądowała już w Google Play i App Store.

Gra z gatunku MOBA (multiplayer online battle arena) z postaciami znanymi ze świata Wiedźmina w roli głównej trafiła wreszcie do sklepów z aplikacjami mobilnym. Tytuł dostępny jest za darmo w modelu free-to-play, a pierwsze oceny o graczy, którzy wystawili recenzję w Google Play są wysokie, chociaż zdarzają się sygnały, że nie na wszystkich urządzeniach gra uruchamia się poprawnie. Niektórzy sygnalizują błędy sugerujące brak połączenia z serwerami.

Trwa wojna Królestw Północy z Cesarstwem Nilfgaardu. To konflikt inny niż wszystkie--wojna totalna: brutalna i dewastująca. Rozpadły się dawne sojusze i przyjaźnie, powstały nowe--wcześniej niewyobrażalne. Jedni poszli na front, inni zaczęli szukać swojego miejsca w tym, nieprzyjaznym jak nigdy dotąd świecie. Nie mające się gdzie podziać zbłąkane dusze często trafiają na nilfgaardzką arenę gladiatorów, gdzie walczą o największą nagrodę--uznanie Cesarza i spełnienie dowolnego życzenia. Trzeba tylko wygrać.

Wciel się w postacie znane ze świata Wiedzmina: zostań królobójcą Letho, krasnoludzkim awanturnikiem Zoltanem Chivay, lub tajemniczym Operatorem, czy czarodziejką Filippą Eilhart. Walcz o honor, sławę i bogactwa. Albo po prostu dlatego, że lubisz…

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, czy warto dać mobilnemu Wiedźminowi szansę, to rzućcie tylko okiem n t filmik.

Gra The Witcher Battle Arena dostępna jest już w Google Play i App Store. Czekamy jeszcze na zapowiedzianą wersję dla Windows Phone.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst