REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Operatorzy

Milion klientów w pół roku robi wrażenie - T-Mobile świętuje sukces Jump rozdając 12 GB internetu

T-Mobile informuje, że taryfy Jump wybrało już milion klientów. Z tej okazji powstały spoty reklamowe zachęcające do wybrania Jump, a także specjalna oferta mix, w której bonusem jest pakiet 12 GB transferu danych na rok.

T-Mobile nie działa
REKLAMA
267 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Nowe spoty reklamowe, które w telewizji spotkać można od 2 stycznia przypominają, że już milion osób wybrało Jump. Promowanym telefonem jest tutaj Samsung Galaxy S4.

Oglądając powyższe reklamy jedna po drugiej możemy odnieść błędne wrażenie, że Samsung Galaxy S4 kosztuje 9 zł w ofercie za 49,99 zł miesięcznie. Taka cena wydawałaby się jak najbardziej racjonalna biorąc pod uwagę fakt, że tuż za rogiem czai się Galaxy S6. Cena S4 w reklamowanym abonamencie za 49,99 zł miesięcznie wynosi 799 zł, w ofercie dla przenoszących numer, którzy wybiorą taryfę Jump S. Jeżeli chcemy kupić S4 za 9 zł na start, abonament miesięczny wyniesie już 149 zł.

Jednak o tym mogą przekonać się osoby z sokolim wzrokiem, które zdążą przeczytać napisy wyświetlane drobnym drukiem w ciągu około trzech sekund reklamy.

Operator podkreśla, że głównymi zaletami ofert Jump są nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci w Polsce. Oferty te mają również słabą stronę w postaci niewielkich paczek internetowych. W reklamowanej ofercie za 49,99 zł miesięcznie otrzymamy jedynie 250 MB na miesiąc. T-Mobile zdaje się dostrzegać minusy swojej oferty i przy abonamentach od 69,99 zł wzwyż podwaja pakiet internetowy. W ten sposób, we wspomnianej ofercie za 69,99 zł miesięcznie otrzymujemy 1 GB zamiast 500 MB, który dostępny był wcześniej. Dla porównania, w ofercie Play za 69,99 zł na miesiąc otrzymamy 2 GB. Do tego przez pół roku transfer w LTE będzie nielimitowany (pozostałe parametry oferty są identyczne).

Tańszy Internet mobilny

T-Mobile obniża ceny internetu mobilnego dla swoich klientów. Już od jakiegoś czasu dostępne są abonamenty w obniżonych o połowę cenach. Przykładowo, za 49,99 zł miesięcznie można otrzymać pakiet 70 GB w ofercie z modemem. W porównaniu z ofertami pozostałych operatorów, T-Mobile wypada bardzo dobrze. W Orange, Plus i Play w podobnej cenie możemy liczyć na około 30 GB transferu danych.

Osoby wybierające ofertę mix na 24 doładowania za minimum 35 zł otrzymają pakiet 12 GB transferu danych, który dostępny będzie przez rok. Dzięki temu oferty mix stają się dużo bardziej atrakcyjne, niż dotychczas.

REKLAMA

Widać, że oferty Jump zdobyły dużą popularność. Milion klientów w ciągu pół roku od wprowadzenia oferty robi wrażenie. Pozostaje tylko liczyć, że T-Mobile zaproponuje nieco większe pakiety transmisji danych. Wówczas ciężko byłoby znaleźć bardziej korzystne abonamenty.

*Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA