1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech

Sony wyróżnia Warszawę jako jedno z trzech miast na świecie

Pojawiła się limitowana edycja urządzeń mobilnych z rodziny Sony Xperia Z3. Mobilny oddział japońskiej firmy wprowadza do sprzedaży dodatkowe warianty zeszłorocznego topowego smartfona, jego pomniejszonej wersji oraz tabletu. Każdy z nich przyozdobiony został przez innego artystę i nawiązuje do jednego z trzech miast. Wśród nich znalazła się stolica Polski.

Sony wyróżnia Warszawę jako jedno z trzech miast na świecie

Xperia Z3 to zeszłoroczny smartfon firmy Sony, który jest obecnie najlepszym telefonem w ofercie Japończyków. To bardzo udany i dopracowany sprzęt, który wielu osobom może przypaść do gustu ze względu na atrakcyjny design. Oprócz tego razem z nim zaprezentowano jego pomniejszoną wersję Xperia Z3 Compact oraz tablet Xperia Z3 Tablet Compact.

Konsumenci z Polski zainteresowani tabletem powinni rozejrzeć się za ofertą zakupu limitowanej edycji.

xperia-z3-limitowana-5

Limitowana edycja smartfonów i tabletów Xperia Z3 przygotowana została dla każdego z urządzeń. W każdym przypadku firma postanowiła wygrawerować na obudowie urządzenia grafikę przedstawiającą jedno z europejskich miast w ramach projektu “Stadt Talente”.

Artystów biorących w nim udział poproszono o wykonanie pracy na jednym z telefonów lub tablecie. Mogli oni wybrać jako temat pracy swoje ulubione miasto.

Jednym z miast, które zostały wybrane do projektu jest Berlin uwieczniony na obudowie smartfona Sony Xperia Z3 przez Vesa Tapaniego.

xperia-z3-limitowana-1

Drugim miastem jest Tokio, które wybrał Shinpei Hasegawa pracujący na Xperii Z3 Compact. Trzecim i ostatnim została wybrana właśnie nasza Warszawa, którą na obudowę tabletu Xperia Z3 Tablet Compact naniósł Feliks Kallwejt.

“Stadt Talente” w ramach którego uwieczniono miasta na urządzeniach Sony Xperia Z3 to niemiecki projekt, a urządzenia można zakupić właśnie w Niemczech. Liczba dostępnych sztuk jest mocno ograniczona.