Social media  / News

Facebook i Instagram właśnie mają sporą awarię

Tak, to nie tylko u Was - Facebook, a także należący do niego Instagram nie działają.

Czy to efekt „śniedogedonu”, jaki zapowiadają na dziś na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych synoptycy? Tego jeszcze nie wiemy. Co wiemy na pewno to to, że wielka liczba osób, w tym niżej podpisany, nerwowo odświeżają dziś strony i aplikacje Facebooka, nie wiedząc, czy to coś nie tak z własnym połączeniem z internetem, czy jednak coś na zewnątrz.

Dla wielu osób Facebook to pierwsza strona odpalana każdego ranka. Nie chodzi li tylko o sprawdzenie „a co tam się wydarzyło jak spałem”. Facebook to często także podstawowy komunikator biznesowy, a także ważny czynnik marketingowy prowadzonych projektów.

Zainteresowanie tym, co dzieje się z Facebookiem widzimy także na Spider’s Web - Czytelnicy szturmują archiwalne teksty o poprzednich awariach Facebooka szukając informacji na temat tego, co dzieje się z podstawowym serwisem internetowym, który znają.

Facebook___Error

PS. Przy okazji informacji o awarii dowiadujemy się, że Facebook nie zaktualizował jeszcze stopki. Wg informacji Facebooka wciąż mamy... 2014 r.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst