Sprzęt  / News

Zanim kupisz Apple Watch, przetestuj jak działa. W twojej przeglądarce internetowej

Apple Watch to nie jest tylko kolejne urządzenie komputerowe w ofercie firmy Apple. Smart zegarek wprowadzi na rynek zupełnie nowy interfejs, który ma pozwolić na jego wygodną obsługę. Zanim kupisz Watch'a w ciemno, sprawdź jak działa... na twoim komputerze lub smartfonie.

Nowy ekran główny, zmiana podejścia do wyświetlania listy aplikacji i sprytna koronka, to tylko niektóre elementy, do jakich przyzwyczaić będą musieli się posiadacze inteligentnego zegarka Apple. Zanim kupimy jednak w ciemno, warto przeklikać się przez symulator zegarka online, który pozwoli na bliższe poznanie Apple Watcha i oswojenie się z jego funkcjami.

jak-dziala-apple-watch

Symulator pozwala na przewijanie ekranu i uruchamianie aplikacji, a w zasadzie atrap aplikacji. Klikalna koronka przenosi nas do widoku ekranu głównego. Na kilku przygotowanych slajdach widzimy jak zegarek działa, w jaki sposób prezentuje treści i na czym polega jego obsługa.

apple-watch-jak-dziala

Z jednej strony, to niewielki pokaz możliwości, jednak z drugiej, okazja do własnoręcznego spróbowania obsługi, co pozwoli lepiej wyobrazić sobie działanie finalnego produktu.

Zegarek Apple przetestujecie online na tej stronie.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst