Sprzęt  / News

Jeszcze sobie poczekacie... Tim Cook właśnie zapowiedział rynkową premierę zegarka Apple Watch

Podczas pierwszej, wrześniowej prezentacji Apple Watch poznaliśmy wiele informacji na jego temat, jednak największą niewiadomą była data jego wejście na rynek. Apple konsekwentnie trzymał tę informację w tajemnicy. Aż do dziś.

Niestety Tim Cook nadal nie podał dokładnej daty premiery tego kosztującego od 350 do 5000 dol. gadżetu. Stwierdził jednak, że pojawi się on w sklepach w kwietniu, co jest znacznie dokładniejszym terminem niż dotychczasowa informacja o pojawieniu się gadżetu na początku 2015 roku. Pomijając już to, czy pierwszy miesiąc drugiego kwartału to faktycznie początek roku, zastanówmy się, co jeszcze możemy wyciągnąć z tej niepozornej informacji.

Apple Watch, pokrętło

Biorąc pod uwagę fakt, że sprzęty Apple pojawiają się w sklepach kilka tygodni po zaprezentowaniu ich, można podejrzewać, że premiera zegarka nastąpi w marcu lub kwietniu. Sam strzelam, że będzie to wcześniejsza data, gdyż na tej samej konferencji Apple będzie mógł przedstawić inne ciekawe produkty, czyli odświeżone MacBooki z procesorami Intel Core 5. generacji o nazwie kodowej Broadwell lub nawet wyposażonego w procesor Intela iPada Pro, który na razie nie został oficjalnie zapowiedziany.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst