Gry  / News

Wiedźmin 3: Dziki Gon ponownie opóźniony. Na grę poczekamy jeszcze kilka miesięcy!

Wiedźmin 3: Dziki Gon, choć już raz został opóźniony, nie doczeka się premiery 24 lutego 2015 roku. Na tytuł ten będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy. Jest to spowodowane chęcią maksymalnego dopracowania gry.

CD Projekt przeprosiło za zaistniałą sytuację i zakomunikowało, że na maksymalne dopieszczenie tytułu i usunięcie z niej ważniejszych błędów potrzebuje jeszcze 12 tygodni. Tym samym na premierę gry Wiedźmin 3: Dziki Gon poczekamy do 19 maja 2015 roku.

Cała sytuacja została opisana w liście otwartym:

Drodzy Gracze,

Od początku prac nad Wiedźminem 3: Dziki Gon zakładaliśmy, że będzie to bardzo ambitna gra. Chcemy dać graczowi możliwość przeżycia epickiej historii w olbrzymim, otwartym świecie fantasy.

Wielkość i złożoność Wiedźmina 3, będąca jedną z jego kluczowych zalet ma decydujący wpływ na przebieg produkcji. Teraz, pod koniec prac, widzimy jak wiele detali wymaga poprawek. Wypuszczając najważniejszą grę w historii studia musimy być pewni, że błędy zredukowaliśmy do poziomu pozwalającego w pełni cieszyć się rozgrywką.

Patrząc realnie na obecne tempo prac i obciążenie zespołu doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy jeszcze trochę więcej czasu. Team pracuje na maksymalnych obrotach, ale potrzebujemy dodatkowych 12 tygodni i dlatego przesuwamy datę premiery na 19 maja 2015.

Czujemy, że jesteśmy Wam winni przeprosiny. Za wcześnie wyznaczyliśmy datę premiery i to jest nasza lekcja na przyszłość. Wiemy co musimy zrobić by Dziki Gon stał się jedną z najlepszych RPG w jakie zagracie i ciężko nad tym pracujemy. Przepraszamy i jednocześnie prosimy o Wasze zaufanie.

Dziękujemy za wsparcie, które codziennie nam okazujecie. Naprawdę to doceniamy. Dodaje nam to dodatkowych sił.


Zarząd CD PROJEKT S.A.

A oto próbka tego, na co musimy czekać do maja...

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst