REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nowa forma płatności za Spotify dla Polaków. Od teraz masz pełną kontrolę nad wydatkami na abonament Premium

Mimo że niemal każdy posiada karty płatnicze, większość z nas obawia się używać ich do płatności przez Internet. Problem ten zauważył serwis streamingowy Spotify, który do dotychczas dostępnych opcji płatności dodał możliwość zrobienia przelewu.

02.12.2014
11:04
Nowa forma płatności za Spotify dla Polaków. Od teraz masz pełną kontrolę nad wydatkami na abonament Premium
REKLAMA
REKLAMA

Nową opcję płatności z całą pewnością dostrzegą wszystkie osoby, które zechcą przejść z darmowej na bardziej rozbudowaną wersję tej usługi. Wówczas wśród opcji płatności oprócz możliwości zapłacenia PayPalem, kartą płatniczą i kodem zobaczą też możliwość dokonania natychmiastowego przelewu bankowego dokonywanego za pośrednictwem platformy dotpay. Oczywiście rodzaj płatności nie wpływa na cenę usługi. W każdym przypadku wynosi ona 19,99 zł.

Spotify Dotpay

Trzeba przyznać, że jest to bardzo dobra informacja dla polskich użytkowników Internetu i samego Spotify.

REKLAMA

Wprowadzenie płatności przelewem online jest odpowiedzią Spotify na specyfikę polskiego rynku e-commerce, na którym konsumenci zdecydowanie preferują szybkie przelewy z kont bankowych. 75 proc. z nich wybiera tę metodę płatności w sklepach internetowych. Są one szybkie, wygodne i bezpieczne, a dodatkowo dają poczucie kontroli nad wydatkami - komentuje Przemysław Pluta, Business Manager CEE w Spotify.

Skoro boimy się używać plastiku w Internecie, trzeba było nam udostępnić narzędzie, które znamy i któremu możemy zaufać. Jestem przekonany, że ruch taki będzie miał wpływ na zwiększenie liczby polskich użytkowników Spotify. A kto wie, może z czasem i oni przekonają się, że robienie przelewu co miesiąc jest najzwyczajniej w świecie niewygodne i zaufają tej usłudze na tyle, że zdecydują się na podpięcie do swojego konta karty płatniczej lub kredytowej.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA