Operatorzy  / News

Play odświeża Internet na Kartę. Dwie ważne nowości

Play zaprezentował odświeżoną ofertę Internetu Play na Kartę. Jako pierwszy operator, proponuje starter internetowy z rokiem ważności konta. Do tego zaprentowano usługę nielimitowanego dostępu do Internetu zarówno w technologii 3G i LTE.

Konferencja rozpoczęła sie z pewnymi problemami technicznymi, ale zostały szybko rozwiązane i Marcin Gruszka rozpoczął podając informację, że w zasięgu LTE znalazło się około 100 nowych miast, które zostaną podane jutro na blogu rzecznika prasowego.

Play-konferencja


W nowej ofercie Internetu na kartę zmieniają się wysokości bonusów dostępnych po doładowaniu konta. Startery powinny pojawić się w ciągu 2-3 dni w salonach Play, a od 4 grudnia dostępne będą poprzez sklep internetowy. Na nowe oferty będzie można również migrować poprzez Play24 i kody USSD.

17


Sporym zainteresowaniem może cieszyć się starter Internetu na Kartę z rokiem ważności konta. Co miesiąc na konto dodawany będzie pakiet 1 GB na transmisję danych, a niewykorzystane środki przechodzą na kolejny miesiąc. To idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują skorzystać z Internetu w tablecie, ale nie chcą wydawać co miesiąc około 30 zł, aby utrzymać ważność konta. Starter ten będzie dostępny tylko za pośrednictwem sklepu internetowego.

10


Nowością jest również pierwsza oferta na kartę z nielimitowanym Internetem zarówno w technologii LTE, jak i HSPA+. Kosztuje ona 45 zł miesięcznie i dostępna jest w opcji cyklicznej, która sama będzie się przedłużała, jak i w formie jednorazowej.

12


Pojawiają się również nowe dwie nowe usługi - Dzień bez Limitu oraz Weekendy bez Limitu, które kosztują odpowiednio 4 i 10 zł.

13

Oprócz tego pojawią się nowe zestawy z modemami. Startery będą dostępne również w wersji nano-sim.

Oferta Internetu na Kartę od Play była do tej pory bardzo mocna. Teraz jest jeszcze lepsza. Pozostali operatorzy muszą tym samym wprowadzić równie ciekawe propozycje, aby Play nie zdominował tego segmentu rynku.

Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst